Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия мк 1 комби Бензин/Газ


The Best Forman

Recommended Posts

Продавам си старата Фабия 1.4 8V 68 к.с. бензин/газ

 

Колата съм я купувал втора ръка внос от Италия 09.2013 год. на 135 000 км. В момента е към 170 000 км. Техническото състояние е изрядно , преглед до 09.2018 , ГО на вноски , платена до 03.2018 год.

Като екстри - предни ел.стъкла  и огледала с подгрев и климатик (всичко работи).

 

Газов инжекцион съм го слагал аз (нов) с бутилка в резервната гума . Сменяни предни макферсони с опорни тампони , лагери и биелетки .По спирачките - задни накладки , предни дискове и накладки . По двигателя съм сменял гарнитура на глава миналата година това време , веднъж катализатор , който се разпадна и от тогава колата е с резонаторно гърне (с втулка за втора ламбда сонда и не дава грешки).

Електрическите стъкла са със сменени водачи. Сменял съм и други неща , за които не се сещам ... в тази ТЕМА има почти всичко , което съм правил по колата.

Има два комплекта гуми на метални джанти и два - три комплекта тасове. Зимните гуми съм вземал нови 10.2013 , летните може би са един сезон след последния (държат , но са с много стар ДОТ).

Имам доста части , които съм купувал през годините и няма да ми трябват.

 

Актуални снимки нямам , но по колата не е имало нови щети от както съм я взел , като изключим градушката 2014 год.и изглежда почти в този вид

post-139-0-12445800-1513527453_thumb.jpg

post-139-0-70966900-1513527470_thumb.jpg

post-139-0-42946800-1513527520_thumb.jpg

post-139-0-68210500-1513527533_thumb.jpg

Идеален автомобил за работа.

 

В момента е в Младост като заместващ автомобил на колегата Pepino и за огледи звънете на него О888 9ОО 96О.

Ако някой си я хареса , пишете на ЛС.

Цена 3000 лв.

 

П.П. Обява не е пускана в никой от сайтовете за коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.