Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почувкане при подаване на газ


mitkofabia.tdi

Recommended Posts

Здравейте , поразпитах къде ли не и никой не можа да ми даде точен отговор. Когато тръгвам от място няма проблем ,но когато съм на скорост 2 ,3,4 няма значение и колата върви без газ , при леко подаване се чува едно много тихо чукане в момента преди да набере. Намам си и на идея какво е и ако може да ми помогнете , да знам да не стане по голямо нещо

Редактирано от mitkofabia.tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като , че ли по ходовата част. Като луфт идва. Колата фабия 2003 1.9 тди

Редактирано от mitkofabia.tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема за о2 с подобни проблеми. Като резюме - ако няма проблеми в ходова част, може да са карета, тампони на скорости или мотор, тампони на генерацията, или луфт в диференциала(винаги си има лек луфт, обаче колко е при теб не се знае). Питането е сложно за диагностициране по описание. Съветвам за мнение на сервиз от белия списък.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене ми се случи такъв шум като смених носач и се оказа че не са затегнали гайката на полуоската

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ме озачава :running: 

 

 

но когато съм на скорост 2 ,3,4 няма значение и колата върви без газ.
 
p.s
 
 
По принцип,тя си иска Обороти :coffee: 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.