Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с дневна светлина


samkarti

Recommended Posts

Привет!
Тази вечер се случи нещо странно. Не ми изгасна лявата дневна светлина... която в тъмното не свети по принцип. Свети при всички положения на ключа, при запалена и изгасена кола, при изваден ключ, заключена кола - общо взето абсолютно постоянно. На всичко отгоре ми светна вътре сигнализация, че точно тази лампа е изгоряла?!?!?

Откачих акумулатора, след малко пак го закачих.. ефект никакъв. На всичко отгоре вътре ми светна АБС, ЕСП проблем и какво ли не... стана като коледна елха таблото... Оставих го откачен че нямаше кога в 10 вечерта да правя каквото и да е. И тъй като са празници и Шкода не работят.. а колата е гаранционна, някой някаква идея изобщо какво може да се е случило? Всякакви мнения ще са ми от полза.

Ще опитам да я закача на диагностика при приятел утре.. ама все пак ако някой има идея по въпроса, моля да пише!

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с махането на клемите, няма да помогне. След 2005г колите са умни, и всичко в колите се помни.Провери да не се разместило нещо около крушката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнах акумулатора за да не се изтощи, не за друго! Няма какво да се размести, там напрежение не трябва да има при изгасена кола, а има... 

Това с грешките в ЕСП, волана и другите - изчезнаха след 30 метка каране... но лампата продължава да свети. За сега я откачих и ще ходи в ЕТ първия работен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!Провери да не си я оставил с включен мигач след изгасяне на двигателя.Аз на моята първият път,когато ми се случи се филмирах яко...Бях цъкнал мигача без да искам.

На моята пък и умря левия ксенон на късите.Днес ще ходя на сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.