Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Калобрани


gemballa

Recommended Posts

Точно това ми е мисълта - тази постоянна "мъгла" от водни пръски принуждава всички да карат с постоянно пуснати чистачки, дори при лек дъждец или току що спрял валеж. Често се срещат лифтбеци без задна чистачка, което занижава видимостта през задното им стъкло. Намалената видимост за мен е предпоставка за ПТП, без значение дали са пръски, мъгла, сняг или т.н. Дай Боже технологията от Хановер до Кьолн да се озове и в България, а комбинацията й с редовно миене на улиците ... направо не ми се мисли :)

Хубаво е при тези метеорологични условия да се спазва дистанция ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калобраните сложени, жената хареса визията (това беше много важно :D ) ще проследя тия дни какво е положението с мръсотията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.