Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник


Алекси Георгиев

Recommended Posts

Колата е октавия1 '99-та хечбек.

Намирах в Олх нови универсални за по 20-30 лв. но не знам дали ще станат. Затова ще съм благодарен за всякакъв вид информация. Ако някой продава употребяван, или да даде линк за нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен оригиналният подлакътник е значително за предпочитане пред нефабричните, още повече, че втора ръка може да се намери на прилични цени. Ето линк към схема на оригиналния подлакътник - https://www.reformauto.ru/etka/skoda/cz/6-octavia/2864-octavia-1999/kuzov/313233-086360202-tsentralnaya-konsol/ 

Лично според мен подлакътникът на Октавия 1 и Голф 4 (по-често срещан) е еднакъв, включително и като монтаж. Ако колата не е имала подлакътник ще са необходими металната шина, която се закрепва с три винта към купето, адапторът между нея и самия подлакътник, декоративните пластмаси отстрани плюс подлакътника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси оригинален 2 употреба. Тези универсалните са китайски и е мека пластмасата. Взимай оригинален дори и да е със счупени панти на капака или ключалка. Ородават се цели капаци и се меня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътник от голф 4 НЕ става за октавия 1 (поне на моята не стана - О1 тур комби 2008 г). Има разлика във височината на планките, но не помня в + или -.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Монтирали сме на О1 подлакътник от Голф 4 и всичко заспа. Трябваше само да изрежем пластмаса до ръчната. Свалете пластмасите около ръчната премерете межуболтовите разстояния и при закупуване сравнявате. Височината е еднаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.