Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Замяна на трето гърне с права тръба


nZero

Recommended Posts

Тъй като от доста време замислях слагане на права тръба, днес вече всичко е готово. Знам че някой от вас ще кажат, поредния "селски тунинг" , но на мен си ми харесва и ми доставя удоволствие. Колата имаше катализатор, който вече е премахнат, няма го и крайното гърне а на мястото му е права тръба на f60 mm (неръждавейка). Колата си е 1.9 TDI 90 коня (няма чипове, няма нищо) 


Ето го и резултата: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи много добре! А в движение как е? Търпи ли се или си е шумна? Не е зле да измислиш някакъв накрайник - може би дори двоен, че да изглежда по-завършено. На този звук някак не отива да седи така една тръба само :) Или да потърсиш накрайник от vRS. Ако се решиш на такова нещо - в гаража ми седи и ми пречи една задна броня от vRS, която си е изрязана фабрично, но е сива. Така и не се наканих да я сложа, а с мерак я взех, барабар с по-тънките лайсни за вратите и разни други благинки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи много добре! А в движение как е? Търпи ли се или си е шумна? Не е зле да измислиш някакъв накрайник - може би дори двоен, че да изглежда по-завършено. На този звук някак не отива да седи така една тръба само :) Или да потърсиш накрайник от vRS. Ако се решиш на такова нещо - в гаража ми седи и ми пречи една задна броня от vRS, която си е изрязана фабрично, но е сива. Така и не се наканих да я сложа, а с мерак я взех, барабар с по-тънките лайсни за вратите и разни други благинки...

Колега, честно казано в купето си чувам само турбината. Минимално се чува, а относно за накрайник може и да сложа като ми падне някой. Какво да ти кажа за вървежа, има малко подобрение а относно звука е брутален, много ми харесва. Иска ми се да сложа предна vRS броня, но ми казаха че всичкото удоволствие ще ми излезе 700-800 лв. 

 

пс. колата ми е преди фейса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това ще те бият съседите , като тръгваш на работа сутрин. Мен без катализатора , като бях само с средно гърне съм излизал от квартала на 4та с 20км/ч, а настъпя , аларми пицят , викам си ся някой да се събуди да метне от балкона една бутилка , отиде колата ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това ще те бият съседите , като тръгваш на работа сутрин. Мен без катализатора , като бях само с средно гърне съм излизал от квартала на 4та с 20км/ч, а настъпя , аларми пицят , викам си ся някой да се събуди да метне от балкона една бутилка , отиде колата ...

Саше, на дизела не е толкова фрапиращо. Турбината служи като заглушител и голяма част от шума се поема от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.