Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко помощ за джанта


vesko_bs

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Обръщам се с молба към колегите от София.

Спешно ми трябва желязна джанта 15 цола.Преди 30 минути пристигнах на преглед в една болница в София,но ударих джантата,и гумата има банлон.След прегледа в болницата ще пътувам към Бургас,а без резервна гума не ми се тръгва.

Ако някой маже да помогне от къде да купя.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, здравей,

Всяка гумаджийница може да ти свърши работа. Пробвай в Интерпан, което е горе долу гумаджийницата на Шкода клуба.

бул. Симеоновско Шосе 118

Аз съм купувал 15ка точно за резервна за една баничарка Ренде. Метална джанта с изпърдяла гума беше към 50 кинта.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега.Аз съм в Драгалевци,и този сервиз някъде наоколо ли е?

И да не е,все нещо трябва до взема.Минах покрай Мотоексперт,и ще видя и там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си в Драгалевци ти е много удобен - слизаш на околовръстното, завиваш на дясно и на следващия разклон за Симеоново слизаш долу и завиваш в ляво на светофара посока София. Първата повдигната пешеходна пътека - точно при нея е сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.