Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Достъп до кабелите за багажника на Супърб 2


super skodko

Recommended Posts

Здравейте,колеги,

изчетох доста от темите , но не намирам инфо за моя проблем. Собственик съм на Супърб- 2010г. отскоро .Проблем явно има ,според мен в снопчето кабели,което минава към багажника. На дисплея ми изписва,че трябва да сменя задна лява светлина, като при включване на задна предавка,светлините отзад не светят. След известно време лампичката угасна от самосебе си , задните започнаха да светят, но багажника престана да се отваря. Отварям го само с дистанционното,като хеч-а не се отваря напълно. При натискане  на копчетата на багажника  , не се чува звук на моторчето, но пък при затваряне няма проблем. 

Имал ли е някой от Вас подобен проблем и ако някой може да ми обясни-може ли да се отвори twindooor -а нацяло и откъде  е достъпа до този сноп кабели  вляво, ще съм му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Аз имах проблем с точно този сноп кабели, на петата врата. Аз съм с комби, но до колкото виждам пътя до снопа и при теб е същия. Когато се отвори цялата пета врата има едно гумено гофре от лявата страна на вратата. От там минават кабелите за петата врата. При мен бяха като прерязани точно на сгъвката на снопа. Според мен причината е конструктивна недомислица - в гуменото гофре има още едно пластмасово, в което минават част от кабелите, именно то според мен е причината да се прекъснат кабелите между двете гофрета. До снопа кабели се осигурява нормален достъп като се махне кората на петата врата, както и тази на задната колона. Иначе за да погледнеш само какво е положението на кабелите на сгъвката можеш да махнеш само гуменото гофре (маншон) - Държи се на едни пластмасови пръстени от двете му страни (можеш да си избереш едната страна и да действаш). Тегаво занимание е, но не е невъзможно.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.