Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем при палене Октавия 1,9 TDI 90 к.с


Gancho_

Recommended Posts

Здравейте, преди седмица колата ми направи проблем с паленето или по скоро с липсата на такова,стартера завърта ,1-2 пъти живо и после започва да хърка нещо и не пали,на бутаме не запали,опитах пак с ключа и от първото цъкване запали,1 ден нямаше проблем у после пак направи така,дръпнаха ме с кола,пак много трудно запали,свалих стартера занесох го на профилктика,оказа се доста побългаряван беше му сложена една медна втулка вместо иглен лагер,оправиха го,2 дена палеше без проблем и сега пак не пали,дойде майстора на стартера да чуе проблема,и се произнесе ,проблема не е от стартера той си върти и се мъчи да запали,шумът е странен,все едно няма компресия.Маслото ми е на 13 к километра,за което вината си е изцяло моя.Някой да има идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Gancho както е написал колегата Pepino почни от диагностиката после в момента на палене провери дали пада волтажа под 10v.и ако пада подаи ток. Провери си кабелите за окисление,ако тези елементарни неща не помогнат и имаш път към София мога да погледна и да намерим проблема

 

 

 

Поздрави.  :)  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Темата е стара,колата е продадена,но да напиша какъв беше проблема,залепнал клапан за комфортно гасене,намира се до agr,като застанете срещу двигателя,дъното леко в ляво от средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Темата е стара,колата е продадена,но да напиша какъв беше проблема,залепнал клапан за комфортно гасене,намира се до agr,като застанете срещу двигателя,дъното леко в ляво от средата.

Здравей 

 

Имам подобен проблем с бензинова vRS. Дали проблемът е същият, и къде мога да го управя ?

 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.