Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 3 Facelift


VeSkoD

Recommended Posts

Споделям току що прочетеното по темата от сериозен онлайн източник по мое мнение:

 

Skoda ще покаже ревизирана Fabia на предстоящия автосалон в Женева. Засега са споделили само рисунка на колата:

 

 http://www.carscoops.com/2018/01/skoda-is-bringing-updated-fabia-to.html

 

FABIA-min.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият Volkswagen Polo дебютира преди няколко месеца. Сеат Ибиса миналата пролет. Шкода Фабия обаче се движи почти непроменена от 2014 г. насам. Но това ще се промени.

 

Чешката дивизия на VW се готви да представи нова Fabia на автомобилното изложение в Женева през март и визуализира модела с изображението на тийзър, което виждате тук.

 

Наречен "актуализация", а не изцяло нов модел, освеженият хечбек ще предлага LED осветление в двата края и ... добре, това е всичко, което Шкода казва за момента. Но гънките в ламарината изглеждат така, сякаш ще бъдат още по-остри от преди.

 

Автомобилната компания отбелязва, че е продала повече от четири милиона Fabia от въвеждането на модела от първо поколение през 1999 г., от които сегашният модел от трето поколение се равнява на повече от половин милион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тенденцията с Октавия Фейс се запази, та нашите да останат по красивите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам максимално дълго да карам актуален модел след направената инвестиция, какво са се разбързали да правят промени! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Фейслифтът на Фабия беше разкрит изцяло, като по-интересната информация е, че ще отпаднат дизеловите мотори, и ще остане само три цилиндров бензин във версии с 60, 75, 90 и 110 к.с.

Източник: https://www.carscoops.com/2018/02/skoda-fabia-puts-fresh-face-embraces-power-three/180208-Updated-SKODA-FABIA-1-copy.jpg180208-Updated-SKODA-FABIA-4-copy.jpg180208-Updated-SKODA-FABIA-3-copy.jpg

Какво мислите за новото лице?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не виждам голяма разлика... жалко, че няма да има 6степенна кутия... не знам защо, но почнаха да я режат здраво от към двигатели..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То...има разлики някакви, но съвсем малко. От друга страна - к’во да преправят в един достатъчно хубав автомобил. Малко грим и айде на пазара с некой лев отгоре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва много свинска е муцуната. Но са пуснали led фарове, а на пре-ФЛ един тъп ксенон не сложиха  :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май няма да станат теьи фарове за нашите поколения, така като гедам ще трябва и бронята с решетката да се смени за да паснат и фаровете :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж за по агресивен вид са направили тия промени, но на мен ми изглежда,като да са смекчили предницата. И решетката, що са и отрязали ръбовете? Не е лоша, но е загубила малко от чара си.

Поне аз така мисля. Все пак не е драстично обезобразена, като Октавия :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямата решетка и отрязаните допълнителни секции на фаровете като цяло е придобила малко странен вид , но не е нещо страшно ... да изтънената средна секция и разширените странични секции на предната броня седи маалко странно , но като я видим на живо , тогаз ще можем да я наречем грозна или прекрасна ... моита си ми харесва и така , щот си има 4 цилиндъра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде па ги видехте тия лед фарове. Лед дневни - ок, ма то и префейса си ги има.

Гледа по-лошо. На мен пък ми харесва, ма разликата е минимална.

Ся това е модерно. Агресивен дизайн, големи "очи", стойка "ш;та изям". латп омпенсация на миниатюрните маторчета :))) Повечето марки са така. Дизайн, фаца, ама че не мое откине - много важно :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те вече ледовете са лентички по ръба на фара и в чест на истината на ф.л. Рапид много ми харесват , а това дали може да откине - питай колегите с три цилиндровите (до сега няма човек , който е правил тест драйв и да не е останал очарован от динамиката на мотора) ... при мен са предубеждения ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ко да питам, нали го карам :)) Още съм на 3000 км, така че за момента се въздържам да коментирам. Да речем , че още се разработва.

Като му дойде времето ще направя сравнение с фабиа 1 1,2, 64 коня, пак  на газ. Засега новата не може и стъпи на малкия ауспух :))

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде па ги видехте тия лед фарове. Лед дневни - ок, ма то и префейса си ги има.

Гледа по-лошо. На мен пък ми харесва, ма разликата е минимална.

Ся това е модерно. Агресивен дизайн, големи "очи", стойка "ш;та изям". латп омпенсация на миниатюрните маторчета :))) Повечето марки са така. Дизайн, фаца, ама че не мое откине - много важно :))

Виж, че фара е с шестоъгълна форма, като на Октавията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам я тази задница и почват да ми се въртят пъклени мисли ... дали са променили до толкова конфигурацията , че да не паснат тези диодни стопове на "старата" тройка :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а освен това и долната решетка между фаровете за мъгла е вече тип пчелна пита, малко по-спортна, и може би ще пасне лесно на нашите. А за задните светлини, освен че са с LED и нощем ще изглеждат по-готино, според мен денем са по неатрактивнин от старите стопове. Черната ивица отстрани на мен ми харесваше, а сега са я направили червена. И формата е малко измъчена. Като пластична операция на застаряваща дама се е получило, някак си личи, че не е както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.