Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Освежаване на автомобилните лайсни


nZero

Recommended Posts

Не съм много по писането, но преди доста време гледах как се освежават страничните лайсни на автомобила. На скоро си купих сешоар (че ме хванаха куките, със фолио на предните стъкла и трябваше да го махам.) и реших да се заема със това съботно занимание. По малката част, я направих утре ще се заема с останалата.  Ето и крайния резултат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Културна работа :)

Пистолета за топъл въздух разтапя горния слой на пластмасата и реално все едно си става нов слой. Бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре запретвам ръкави и започвам всички пластмасови лайсни и т.н ще бъдат минати с пистолета. Имам и 50 грама боя, с която ще покрия точките корозия и леките забележки. Ще кача снимка след това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е все пак да свалиш лайсните, за да не повредиш боята около тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти ще я направиш образец! Иначе май верно ще е добре да свалиш лайсните заради боята или да ползваш накрайник. Мойте всичките са сиви като основния цвят на колата. Иначе бих направил същата процедура.

Поздрави, ще се радвам да видя колата някой път, че доста подобрения направи по нея! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е станало, браво! Но да знаеш колега пак ще избледнеят. Аз направих тази процедура, като свалих лайсните на броните и ги пръснах с черен спрей за брони, който съм го ползвал и преди. Вече 2 години минаха от пръскането и са си перфектни. Ако пак ти побелеят пиши и ще пратя марката на спрея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е станало, браво! Но да знаеш колега пак ще избледнеят. Аз направих тази процедура, като свалих лайсните на броните и ги пръснах с черен спрей за брони, който съм го ползвал и преди. Вече 2 години минаха от пръскането и са си перфектни. Ако пак ти побелеят пиши и ще пратя марката на спрея.

Можеш ли да ми пратиш марката на спрея на лични?

 

Благодаря,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.