Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оки 2 1,6mpi


Recommended Posts

От два дни - с новата придобивка. Бяла като лебед, 12 годишна, 75 киловата (както се беше изразил някой - финансовото престъпление).

Редактирано от eld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да се преборя да пусна снимка директно и давам линк към гугъл драйв

 

https://drive.google.com/open?id=1ryW69tqRqeAhJoZUCjStbvjkzXLbZRVP

Редактирано от eld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво седи, ама като и видях огледалата и ми посърна усмивката.  Има ли поне климатик и централно ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията, да ви се връщат :)

 

Хубаво седи, ама като и видях огледалата и ми посърна усмивката.  Има ли поне климатик и централно ?

Има и двете. Има и летНи джанти, ама са с летните гуми :) Предишният собственик е слагал ел. стъкла на предните врати.

Иначе идвам от vw polo 1,6 75кс 1996 в период на полуразпад, та Оки-то ми е като мерцедес в момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , изглежда много добре. Не си сбъркал с избора на колата. Сложи и огледала с подгрев и седалки с подгрев (повярваи ми рай е) и ще се запознаем на събора , да се похвалиш ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.