Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2 1.6 MPI LPG 2008 година комби


Recommended Posts

Продава се Шкода Октавия комби 09.2008г, 1.6 MPI с АГУ Landi Renzo.
Колата е внесена 2013 от Италия, аз съм единствен собственик в БГ.
В Италия е обслужвана редовно, за което има сервизна история, която може да се провери по ВИН в ЕТ. 
Аз пазя всички протоколи/фактури от ремонтите, които съм направил от както колата е в мен.
- 1.6 MPI 102 коня с уредба Landi Renzo (сервизирана)
- MFA
- автопилот
- сензор за дъжд
- затъмняващи се огледала (autodimming) средно и странични
- салон кожа + плат и лумбални настройки на предните седалки
- 10 airbagа
- заден парктроник
- мулти волан, мултимедия STREAM с 8 колони, MP3, която показва данни за парктроник, климатик
- ESP и всичките му системи
- двузонов климатроник
- 4 ел стъкла с комфорт функция
- полакътник отпред и отзад, много помещения за съхравняване на принадлежности (кутия под предната седалка, под щората на багажника, двоен под на багажник, ниши с капаци в багажника, куки за багаж и тн)
- фабрично затъмнени задни стъкла
- фабрична аларма
- лети джанти 16" с летни гуми, железни джанти 15" със зимни гуми
- патерица 18" резервна гума
- сенници xshades за задните стъкла (специално за този модел)
- има и други дреболии
 
Отделно давам и цялата инсталация за отопление на предните седалки (нагреватели за предните седалки, контролер за климатроника с врътки, кабели и инструкция за монтаж) работеща и свалена от друга Шкода.
 
КАСКО в доверен сервиз без заведени щети, по боята има някои дребни забележки, които могат да минат по каското, ГО до 04.2018г. От техническа гледна точка колата е напълно изправна с документи за всички ремонти и подменени части. 
Имам и 5 страници рипорт с всички VIN кодове на колата, каквото пропускам там го има описано.
 
 
Цена 9300 лв.
 
 
Снимките след малко, като успея да ги кача.
(Багажната кутия от първата снимка не се продава.)

(Багажната кутия от първата снимка не се продава.)

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да кажа, че цената подлежи на договаряне в зависимост от окомплектовката. Ако нещо ви е излишно, договаряме се за колата, другото ще го продавам отделно.

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.