Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мнение за конкретна обява О1


joro_kem

Recommended Posts

Е вие какво искате, хората работят според пазара. Тук всички искат колата да е под 200 000 км и да е евтина. Това и получават. Има много примери на много стегнати и поддържани коли, но с висок пробег, които ги лапват веднага след като им се превърти километража, а преди това с месеци никой не ги поглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже търся основно кола, купувана оттук и карана само тук,за година на производство 2006-2008, според мен е разумен пробег от около 250-300000 км., така че не очаквам да намеря нещо на 150 хил., особено в тоя бюджет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11521458532367536&slink=6i0l8n и https://www.mobile.bg/11509099265136604 провери тeзи продават фирма мисля,че ги купуваха нови 

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Щрабаг ги продава. Гледах и една в Бургас, пак фирмена, пак около 300 хил км. Приличат на военни автомобили, връщащи се от мисия в Сирия. Единствен плюс е това, че има голям шанс да са на толкова километри, колкото пишат. Салоните са страшно захабени, липсващи кори под двигателя, спукани брони и т.н. Благодаря на всички ви за мненията, днес харесах една фабия комби ATD 2004 г. и ако всичко е наред, ще публикувам снимки, като я взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти с кого да отидеш и какво основно да гледаш по колата. Компромисите по състоянието сведи до "0".

Коли много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох мнението ти. Все пак и аз имам такава октавия от 2008 насам и съм и навъртял 170 хиляди :) Понеже не успях да намеря подходяща октавия, минах на вариант фабия комби с двигател 74 kW. Капарирана е, ще се похваля, като я прехвърля и обслужа. Благодаря на всички за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Сега те разбрах.

Моята я карам от 2004 г. /О1, 98 г., 110/  , така че много добре знаеш  какво да гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих подходяща Октавия, но пък една Фабия комби ми хареса и я взехме. 2004 г., 1.9 ATD, 74 kW. Има неща за оправяне, но не са много. Благодаря на всички за мненията!

https://i.imgur.com/QYLjoZ8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно как е 2004 и е с фейслифтова броня. Ако отзад е със стопове от преди фейслифта ще е много интересно. Вътре с кое табло е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в украинския дешифратор излиза това като инфо:

Brand    SKODA
Model    FABIA AMBIENTE ESTATE

Production date    2004-09-01
Model year    2005
Engine code    ATD (TDI)
Engine volume, L    1.90
Number of cylinders    4
Power, KW    74
Power, PS    100
Colour of body    F7 (GREYSILVER: grey silver)
Trim    BN
Gearbox code    GGU (5S)
Country of sale    000 ()

 

ето го и таблото: https://imgur.com/jSAP75b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, днес влезе за пълно обслужване, ще се отстранят и някои дреболии по окачване и купе и влиза в боя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Зависи за какво ще ти трябва. Аз съм с Октавия и сега силно обмислям  транзакция към двуврата А3-ка ;) Лоша кола няма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.