Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Roof bars, греди и който както му вика


Моджо

Recommended Posts

ПичЙове, тая работа дали ще стане на мойто бу? Че 300 лв за оригинални не ми се дават.

Верно са квадратни, ма ся един път до Гърция и обратно ще ги изтрая.

 

https://www.roofbox.co.uk/scripts/rbvehsel4_tab.php/roofbars/cruz_115cm_lockable_roof_bars_2_no_ot_115_921001_/Qx%40w%2C6M4gNax5vN1Yv0vegd3uHKClPkQYUDS1%40ZwrhrVzPUSJUu%40prcZCJGmqux%7B7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и да вземеш, все ще бучат :) И аз инвестирах в някакви no name за 120 лв. Както си казал, за един, два, три пъти са екстра. И куфар си взех на същия принцип. Така че, ако това е най изгодното, взимай го. Но виж и темата в "Продавам" за багажници. Колегата има добър асортимент на не лоши цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Писах му, ама няма. Багажник си имам от другата кола. То не че съм решил още с коя ще пътувам, ама на шкодата просто без багажник на покрива не става и затова ми трябват греди.

То като сложиш куфара, гредите не се чуват :)))

Май ще се окаже, че ми трябват само стойките. Гредите ще си ги зема от другата кола.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си вманиачен да е марков, има доста по-бюджетни решения - ЕМ Комплект предлагаха универсални багажни рейки за около 90лв. (по спомен). Отделно от това има доста чайна мейд, където цените започват от доста по-ниско: https://www.olx.bg/ad/bagazhnitsi-za-vsichki-marki-i-modeli-avtomobili-bagazhnitsi-bogat-izbor-ID6PORJ.html#991dd4dde6(само за пример, без да се ангажирам с обявата)
За Фабия-та на баща ми взехме напречни греди за огромната сума от 27лв. - вършат същата работа, като тези за 127, 227 и т.н., ама не са маркови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и да вземеш, все ще бучат :) И аз инвестирах в някакви no name за 120 лв. Както си казал, за един, два, три пъти са екстра. И куфар си взех на същия принцип. Така че, ако това е най изгодното, взимай го. Но виж и темата в "Продавам" за багажници. Колегата има добър асортимент на не лоши цени.

 

Искам да кажа, че има такива които не бучат, но си плащаш за кефа - https://www.roofbox.co.uk/scripts/rbvehsel4_tab.php/all-products/whispbar_aero_x_rail_bars_1_x_s43b_1_x_s44b_black_s53b/Qx%40w%2C6M4PHS%2CZGenkQvEN%7BTUPU

Редактирано от gemballa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Се ми е тая дали бучат. Повече от багажника върху тях няма как да бучат. Няма да ми седят на покрива постоянно. Слагам ги като ми трябва куфара, после ги махам.

Има къде да ги държа.

На друга ми кола са туле аеро нещо си, подобни на тия. Ми чуват си се. То няма как.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има как да не се чуват - тези са много близко до тавана. При Ауди не се чуват допълнителни шумове от тези греди.

 

DSC_1135-1.jpg

 

DSC_1140-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама тия на аудито са прекалено къси. Освен "кутията" на покрива, едва ли може да се сложи и един багажник за велосипеди. :nea: Аз съм със 120см дълижна на гредите и максимума ми е три багажника за велосипеди. (То с 4 и колата съвсем няма да върви, ама това е друг въпрос.) Шума на мен почва да ми пречи при скорости над 110-120 километра, и затова не ги и свалям гредите. Ако ми е шумно си усилвам музиката  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.