Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2018 - 07-08.07.2018г.


Recommended Posts

  • Отговори 129
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Алекси Георгиев

    17

  • maxrpm

    15

  • Mishelle

    11

  • __smirnoff__

    7

Най-много писали в темата

Aз ще съм ви сервизна кола , ще ви водя по пистата, ама ако дойда с 120 ката или с на Гергана 530 ката (ако се навие да дойде) , ще се наложи да ме следвате с вратите напред :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да се преброим! :) 

 

https://www.facebook.com/events/154001018630332/

 

:plate_skoda:  :plate_rulez:  :birthday_cake:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Време не остана, нямам търпение. Обмислям дали да си пусна отпуска в Петък и да се започне още от тогава, засега се водят дипломатични преговори и се търси някой за компания, че миналата година 6 часа си говорих с радиото в колата ...

 

Подготвя се и новата флашка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък май ще се окаже, че от толкова " мераклии" от Враца накрая ще пътувам сам нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе и сам , пак се стига, музиката на макс , ще си направиш кефа по магистралата ... Внимавай за новите мобилни камери на сините момчета. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако щеш вярвай от почти 2 години не съм карал тази магистрала, от 2016-та лятото. Иначе изобщо не ме притеснява и сам да пътувам, но с повече хора и повече коли ще е доста по-весело, нали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео от Национален Шкода събор 2015. В две части. За хората, които се чудят дали е готино да си част от най-голямото Шкода мероприятие в България. Както и за всички, които знаят колко забава, смях и приятели ги очакват и тази година:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея.

За нас от провинцията също ще е добре да си направим сметка можем ли да се групираме с някой по пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се надявам да смогна събота сутрин да съм на линия. Но не се наемам с час за тръгване (дано все пак успея да тръгна и присъствам де), а и мисля, че ще се таралянкам леко по магистралата, че в момента съм притежател само на vRS визия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,

Както и минали години ще може всеки да си запази номер на стикер за Събора.

 

Ето списък със запазените номера за събора , може да се избира от 001 до 200. Ще бъде периодично допълван .

П.С. Моля , при влизане на територията на Дракон и получаването на такъв стикер , тези които са запазили , да кажат кой номер са запазили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200!  :come_to_me: 

П.С. Аз ще пътувам в Петък следобед по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

056 за мен :) аз тази година за съжаление ще съм без шкода , а с мазда и ще тръгна петък след работа , демек към 18;00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,

Както и минали години ще може всеки да си запази номер на стикер за Събора.

 

Ето списък със запазените номера за събора , може да се избира от 001 до 200. Ще бъде периодично допълван .

П.С. Моля , при влизане на територията на Дракон и получаването на такъв стикер , тези които са запазили , да кажат кой номер са запазили :)

Само при мен ли не се вижда списъка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли не се вижда списъка?

 

 

Не колега, НИКОЙ не го вижда, защото въпросният списък не е публикуван !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам номер 105 да си запазя отново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.