Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Fabia 1.4 16v automatic


evgenito

Recommended Posts

Здравейте, интересувам се от вашето мнение за Fabia 1.4 16v automatic може цялостно за автомобила или да кажете какви са най-честите проблеми, с автомата какво да се внимава ? 

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува как се представя тази модификация, ама явно е толкова рядка, че няма много желаещи да споделят впечатления.

 

О т моя опит с автоматици и бензинови мотори ще предположа, че подобна кола ще е леко тромава, леко по-шумна, и ще харчи 9-10 бензин градско.

И все пак е приличен градски автоматик.

 

Все пак ако някой знае повече, каква е кутията, колко предавки, как върви колата, колко харчи, нека се престраши да сподели :)

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това което знам по спомени, чуто от приетел рабогещ в ЕТ по времето когато въпросната голя се продаваше нова мога да ви кажа, че е продавана изключително рядко. Освен това харчи повече 10 задължително. Автоматика е с 4 скорости и е здрав. Просто това се предлагаше като единствената възможна комчинация от двигател и автоматик за хора искащи непременно автоматик. Тоест получавате малка и прилична градска кола, автоматик, но не и икономична. Ако това търсите значи тя е вашата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Явно ще съм един от малкото, които ще карат подобен автомобил. Не ме притеснява разхода ще монтирам газова уредба и няма да е проблем да си харчи над 10. Ще ви дам мнение след, когато докопам автомобила. Иначе Шкода Фабиа мк1 1.4 16v 2007 година, автоматик, подгрев, темпомат мисля, че е с всички екстри за модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ти е на късмет. Пиши пак, като събереш малко впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.