Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на ролки и ремъци 1.9 TDI


bareze

Recommended Posts

За 1300 трябва да е оригиналния комплект. Ако е по 4 плюс програмата са луди.

 

А коя е марката на оригиналния комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката е фв/ауди. Доставчикът е според цената, която е дал. Дали континентал, дали гейтс се вижда като видиш частите. Ролките често са литенс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сложих комплект ангренажен ина с водна помпа ползвах отстъпка на един познат в тех ко за 245лв.смених си го сам (и на майстор да бях дал 150лв пак щее по добре )с разликата до 1670 ще строша мотора и ще му направя основен ремонт. то 2пъти като смениш ролки в ЕТ че то нова (2ра ръка) шкода ще си купиш(на която пък някой може да гие сменял скоро). п.с. бях питал в геа комерс занимават се с продажба на лагери където продават и са представители на ина шафлер България там цената беше сходна 275лв.тъй че повечето магазини работят с огромна надценка и за 5 лагера и едно ремъче искат 400-500лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.