Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПОМОЩ! Заключена кола


gemballa

Recommended Posts

Не съм голям капацитет по модерната електроника , но знам , че като се цъкне средното копче на ключа се отключва само багажника и като го затвориш , колата остава заключена ... демек колата не е направила нещо нередно ... незнам само как стои въпроса със сензора за пръста в такива случаи , но подозирам , че са намалили умишлено обхвата на ключа заради онези митове - стоиш си в кухнята над гаража , пиеш си биричката , а айдуците ти крадат колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажа само, че обхвата на сензорите на вратите е не повече от 40-50см, а на багажника около метър. В Еуратек са в недоумение как е възможно това да се случи, ще им е закарам да се почешат по главите малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и е-варианти.Както и да е .Шкода и др.си приличат.Колата е разделена на зони.Забравен ключ вътре въздейства по разл.начин в разл.зони.Плажната екстра както аз я наричам важи за багажника.Сега от къде са го копирали не е важно.По принцип забравен ключ в багажника ти дава шанс веднъж да не се заключи поне така пишат.Ако си помогнеш с ръка да го затвориш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това го пише в ръководството (признавам си, че и аз не съм чел всичко), значи в Шкода са сгафили. Номера с багажника го пробвах още няколко пъти (смел с 2ри ключ в ръка :) ) и резултата беше същият - заключва се, та не помръдва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първото, което тествах в колата - нищо от описаното. Може пък да има определено място, на което трябва да сложиш забравения в багажника ключ, знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Вчера случайно или не от заключена кола , я отключих и почнах да си ровя в багажника и резултата - след близо минута щракна централното (врата не бях отварял)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В Шкода се почесоха и ми казаха, че KESSY-то се бъгва от време на време, когато само то се ползва и че трябва от време на време да отключвам и заключвам посредством бутоните на ключа за да се адаптира ако се е бъгнало пак  :eusa_think:  :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера случайно или не от заключена кола , я отключих и почнах да си ровя в багажника и резултата - след близо минута щракна централното (врата не бях отварял)

Да, отварянето на багажника не се брои за отворена врата. Доста недомислено.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.