Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Запалката пред подлакътника.


Еркаму

Recommended Posts

Здравейте,

Вчера открих още една разлика спрямо предния ми автомобил.

На ШО3 включих зарядното за телефона ми през запалката и телефона започна да се зарежда още преди да съм дал на контакт. На старата ми кола запалката се захранваше от акумулатора само при включен двигател.

Какво е притеснението ми:на зарядното имам един LED пръстен, който свети и би трябвало според производителя му да му се радвам, ама аз се притеснявам, че ще дърпа от акумулатора, докато колата е в покой...освен това към запалката на старата кола включвах един йонизатор за въздуха и той работеше само, когато колата бе с включен двигател. Какъв е риска за акумулатора при вклчване на макар и такива малки консуматори в покой? Има ли настройка, чрез която мога да променя режима на захранване към запалката?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си отделен кабел за телефона и сиго зареждай от USB-то. Ако пък това зарядно за запалката е юсб, само прехвърляш кабела. ЮСБ-то работи само когато медията е включена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да зареждам през usb, но става много бавно...запалката зарядно е специална и зарежда изключително бързо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

На моята О3 запалките са постоянно захранени от акумулатора, не се прекъсва захранването и ще дръпне акумулатора ако примерно я оставиш 3-4 седмици на паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.