Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно поведение на климатик


Skodasuperb

Recommended Posts

На повечето им гори пръвата степен.

И за това са като хеликоптери тия коли.

Нема нема и включи директно втора скорост.

Но и така се троши компресора.

Купи си нова,че от морга си имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква процедура изисква смяната? Сваляне на радиатори, греди, турбо, маски и т.н. или има начин да се извадят само перките? От значение е за мен, тъй като ми предстои пътуване, вярно, само до Пловдив, но е скоро. Ако дотогава не е сменена, на магистралата със 140км/ч ще бъде ли проблем да ползвам климатика? Би трябвало въздушната струя да е достатъчно силна за да работи нормално. Не знам, затова питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В движение няма проблем. Обдухването оправя нещата. Даже и на нормално градско няма да забележиш нищо. Забиеш ли се в сериозно задръстване, в горещ летен ден, обаче веднага ще вдигне температура. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.