Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От къде си купувате чистачките


Recommended Posts

Здравейте, отскоро карам Шкода Октавия 2 комби и днес се опитах да сменя чистачките но не успях заради характерното захващане. Помогнете с магазин където предлагат такива, които стават. И докато съм още в темата не ми работи задната чистачка дали е от бушон или е моторче?

Редактирано от karabass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно си поръчвах от Autozone.bg. Може да видиш темата им в белия списък. Попринцип нямат чистачки на сайта си, но в коментара към поръчката написах, че освен другите неща бих искал да поръчам и чистачки от тях. По-късно ми се обадиха и в телефонния разговор доуточнихме модела на колата и вариантите за чистачки, от които избрах едни.

Редактирано от Мonster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали ще ги имат в наличност в магазина, може би е добре да им звъннеш, за да не се разкарваш. Аз до сега съм ги ползвал само за онлайн поръчки с куриер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тех-ко https://www.tech-co.bg/bg

Бош Аеротуин с оригиналния захват - 45 лв. Има и SWF

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.