Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Русия 2018


zloQQ

Recommended Posts

Днес се очертава интересен мач, в който очаквам много атаки и към двете врати. Вероятно французите ще вземат мача и стават главен претендент за титлата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Алекси Георгиев

    13

  • The Best Forman

    5

  • veselin

    4

  • Боре

    4

Най-много писали в темата

Според мен пък Белгийците шв бият :)

 

А и ако онова произволно съчетано - Куртоа, действа както с/у бразилците, шансовете им скачат още повече :)

Редактирано от pri_valo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, нали все още останаха фенове на Хърватска в тази тема ?! Защото ако се окаже, че смените боята, ще ви заклея да ви вдигнат нафтата!

Аз лично се надявам на финал - Хърватска-Белгия и това не е резултат от акациевата :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Гена, и аз така си мислех, но сега очакванията ни буйно ферментираха :)

На хърватите ще им е тежко довечера срещу Англия, но срещу Франция ще им е още по-тежко. И въпреки всичко като оптимист ще кажа...

Хърватия - Англия 2:1

Франция - Хърватия 2:2 (5:6) Субашич - герой!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерашният мач го прогнозирах правилно, но за днешният не се наемам с прогнози понеже силите им са доста изравнени. И двата отбора имат и силни и слаби страни и се надявам да направят добър мач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки , че симпатизирам на хърватите и белгииците (при липса на немци) съм реалист - винаги е имало едно футболно джудже да се промъкне между гигантите , но никога не му дават да играе на финал ... подозирам , че почвата е подготвена мухлясалите ингилизи да станат шампиони .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте постът ми от тази сутрин - каквото ви интересува, ще ви кажа на ушенце!!!

Отварям нова двулитровка, Генаааа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте как паднаха Англичаните след 120 мин игра, аз ви казах че от ляво не се кара и не е хубаво по много чай да се пие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това, му се казва "Брекзит" !!! :tongue_2:

Не, на това му се казва "импотентност". Англичаните играха супер лешперски.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на хърватите им стигнат силите за още едон мач.

На тях този им е пореден 120 минутен мач, а и ще имат един ден по-малко почивка от противника. Дано да успеят да се възстановят добре да видим интересен финал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и въпреки всичко Хърватска са победители!!! От гледна точка на правилното съдииско мнение пак познах резултата.

Поздрави на всички!

Хубаво световно, но човека е обречен винаги накрая да е човек!

Наздраве! Аз пия горчиви сълзи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдията е долен, ляв педал!

Съединител, най-големия проблемник в един общ механизъм!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре пиини от акациевата и щи ти мине;)

Няма, оставил съм остатъка за специални ситуации.

Бира пих и може би това ми вгорчи положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко наистина за подарената дузпа. По друг начин щеше да тръгне мача без нея сякаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих, че с ВАР нещата ще са по-добре, ама не. Във финал да подариш фаул на метри от наказателното поле, който след това да се превърне в гол и, понеже това не стига, да свириш и тази "съмнителна" дузпа ... Без коментар! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.