Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключа за фаровете не светва циферблата!!!


tikinsun

Recommended Posts

Здравейте колеги тъй като имаше проблем със стария ключ за светлини (не пускаше фаровете) реших да закупя нов втора употреба, НО на новия няма копче за регулиране на яркоста на циферблата сещате се едно малко копче което се изкарва навън съответно се върти за да намали или увеличи яркоста на светене на циферблата. Та на новия ключ това копче липсва и циферблата не иска да свети изобщо!!! Мисълта ми е знаете ли дали има друг начин за усилването на яркоста или поне начин да се включи от някъде без това малкл копче. Колата е октавия 1, 1999г. Ще съм много благодарен акл измислим нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключето е прост потенциометър, взимащо + от първо положение за габарити и минаващо през потенциометъра.. Виж коя е жичката за подсветката и свържи към габаритите. Така подсветката винаги, ще е на 100%. Или виж в раздел сам се справих, някъде имаше тема как се разглобява ключа и от двата направи един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта е това, което е написал ID A. Връзка към габарита. Тоя мач съм го играл (не аз, в сервиз го играха, защото ми бяха поръчали също ключ без димер).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Все пак аз си нямам на понятие как да стане това а пък заедно с ремонта сигирно ще стане цена почти като за нов обмислям го

Редактирано от tikinsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си играй излишно. Най - добре ключа да е  като твоя. Трябва да може да  смениш /върнеш/ ключа, независимо че е втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.