Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 105L пресечено масло ?


I <3 Škoda

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Колата не е моя и имам само тази информация за момента. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Нужно ми е да ми обясните какво точно представлява проблема, сериозен ли е, какви действия следват за отстраняването му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Почти всички сме се сблъсквали с този проблем,който почти винаги се дължи на пробойна в гарнитурата на главата или уплътненията под ризите.

Трябва да се разглоби главата,за да се отстрани.

Редактирано от desislav stanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложен ли е ремонта като за човек без опит, може ли да са последвали други повреди в следствие на това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За човек без опит е почти невъзможен,но с помощ от колегите ,сръчност в ръцете и техническа мисъл от твоя страна-може да стане.

За други повреди-ще се установи след разглабянето.Има доста процедури,които трябва да се направят за отличен краен резултат

Редактирано от desislav stanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя град има човек,който им разбира и би се заел.Но колата според мен трябва да се прави там където е,защото така не може да се движи на самоход,а на буксир или автовоз ще е скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus, благодаря за линка.Понеже последните отзиви там за човека са от 2015...работи ли все още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя град има човек,който им разбира и би се заел.Но колата според мен трябва да се прави там където е,защото така не може да се движи на самоход,а на буксир или автовоз ще е скъпо.

Кой е твоя град?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus, благодаря за линка.Понеже последните отзиви там за човека са от 2015...работи ли все още?

Работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.