Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Грешка N112


ArmyDoc

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време имам проблем с Шкодата ми. Закачайки я на ВАГком изписа следната грешка: 
IMG_20180706_170308.jpg
Какво може да е това? Според интернет е свързано с инжекциона на колата. Двигателят е 2.0 бензинов 115 коня, с газова. От време на време дава и грешки в запалването на цилиндри 2 и 3, дали двете неща имат връзка? 
Благодаря ви за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл? Опитах се да я изчистя, но не става, появява се отново. Явно другаде е проблемът с цилиндрите, но не са свещи, защото тях ги смених преди 5 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели,бобина.

1 и 4/2 и 3 са на общи "тела" бобината.

Тя е една,но от две части.

А 112 е номера на клапана,не е грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели,бобина.

1 и 4/2 и 3 са на общи "тела" бобината.

Тя е една,но от две части.

А 112 е номера на клапана,не е грешката.

За цилиндрите - разбрах, а този клапан за какво отговаря? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За грешката 2-3 цилиндър смъкни и огледай бобината за пукнатина.При мен даваше същата грешка и при по продължително каране започваше да прекъсва и свтваше ASR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.