Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цъка отпред отляво


HuKu4a

Recommended Posts

Колеги колата нещо я боли, и не мога да разбера какво. Проблема е следния: на скорост в движение при ОТНЕМАНЕ на газта до край се чува странно цъкане(леко почукване). Все едно се допират 2 метални пръчки една в друга. Относно окачване и тампони по носачи всичко е изрядно. Да търся ли причина в тампони на двигателя или тампони на скоростите. Или въобще проблема ще е някъде в съединителя?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тампоните на стабилизиращата щанга. Там се прецакват нещата най-бързо. Евтини са, но като омекнат е много неприятно тропането от тях. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... Цъкането спря, но за съжаление и скоростите спряха да се включват. Нямам съединител. Какви са вариантите?!

Благодаря на отзовалите се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Интересни ми е колко би сърувало такъв ремонт, разбира се варианти всякакви, но при теб на колко стъпи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни ми е колко би сърувало такъв ремонт, разбира се варианти всякакви, но при теб на колко стъпи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

По добре късно, отколкото никога  :)

Около 150-160лв ми излезна само тая манипулация, но не съм сигурен понеже сменявах и други чарколяци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.