Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Yeti - аксесоари


yeti-bulgaria

Recommended Posts

Колеги търся декоративните черни пластмаси на Б пилона. Някой знае ли дали някъде в България могат да бъдат закупени?1001497d1350449416-falling-love-again-st

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За България не съм сигурен дали има откъде да се закупят. Не ги видях в списъка с оригинални аксесоари на Еуратек. Иначе можеш да ги поръчаш от superskoda.com тук. Намерих ги и в този сайт, но цената е двойна. Принципно мисля, че има колеги във форума, които си поръчват това-онова от superskoda. Ако не ти се занимава с доставки, вероятно може да пробваш да направиш тема и да се присъединиш към доставката на някой колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия пластмаси надигат 5мм и повече. Гаранция с висока скорост ще свистът неприятно. Слагай фолио, по добре е, според мен! Успех, чакам фиидбек, ако ги вземеш. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Монстър ти даде идея, пусни тема, ще има и други с неща от супершкода сайта за пазар! Може и аз да се включа с едни дреболийки /ако жената даде/...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Притеснява ме факта за това, което каза че може да свистят. Обезателно не ми се ще да свисти.

 

Трудно се намират от готините аксесоари за Йетито, а цените в ЕТ ако има изобщо в наличност са космически.

Редактирано от yeti-bulgaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
На 19.07.2018 г. at 18:31, b3lq7a написа:

Тия пластмаси надигат 5мм и повече. Гаранция с висока скорост ще свистът неприятно. Слагай фолио, по добре е, според мен! Успех, чакам фиидбек, ако ги вземеш. Поздрави!

Много готино се получи, дано да не свистят.

IMG_8779.thumb.jpeg.be7d012da6192103c98a1fd9576d2f73.jpeg

 

IMG_8780.thumb.jpeg.1fe0b94de1e3bda853185f289fe51f74.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатични са и колонките с надписа и логото на волана! Не спираш да прибавяш благинки по колата и да я разнообразяваш! Чакаме следващия подарък за “стъпката” :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колонките са станали супер. А стъпка е много яка, браво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.