Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Детски дивотии!


Recommended Posts

Някой самозадоволява ли се с електронна цигара? Доста хора познавам да ги ползват.

Аз започнах като бях на 15години с Бт и Стюардеса, продължих около 2 години. Оставих ги за 3-4 години. После пуших към 5 години къс Camel кутия и след едно разболяване ги оставих окончателно. Сега ми се врати от дима и миризмата на каквито е да е цигари. Безмисленна работа.

Камела едно време бяха много готини цигари с тютюн за пури, но ги развалиха, а от времето на соца хванах Арда- та и Шипка пакет ... за тях просто думи нямам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от времето на соца хванах Арда- та и Шипка пакет ...

Странно, че тогава "батковците" пушеха Ротманс "плочка", а след демокрацията, когато уж нещата бяха по-лесно, въпросните цигари се намираха по-трудно. След време се появиха, но всички казваха, че не са същите, а на мен пък ми харесваха и ме е яд, че не съм пушил от стария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой сс нуждае от помощ с електронните цигари с течности, моля да заповяда в нашия форум - https://vapebg.com/index.php

 

 Аз съм се регистрирал отдавна, но от електронната цигара ме болят гърдите и минах на пурети.

 

Камела едно време бяха много готини цигари с тютюн за пури, но ги развалиха, а от времето на соца хванах Арда- та и Шипка пакет ... за тях просто думи нямам :)

Хванал си ти от соца, пафкал си ги в детската количка.

А в Македония продават един сръбски Кемъл, по 2,50 лв кутията. Много е гаден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога през живота си не съм си купувал цигари. Иначе - в казармата едни боклуци ме караха да си дърпам, след това 2007г. пуших половин цигара на едно погребение, 2011г., когато работех в жепето от нерви изпуших една, 2013г. работих на морето и пак от нерви изпуших три, преди това 2006-2007г. ме черпаха двама души по една цигара и горе-долу това е. А, да - 2003г. се сещам за още един случай. Девет цигари за половин живот? Не става пушач от мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Странно, че тогава "батковците" пушеха Ротманс "плочка", а след демокрацията, когато уж нещата бяха по-лесно, въпросните цигари се намираха по-трудно. След време се появиха, но всички казваха, че не са същите, а на мен пък ми харесваха и ме е яд, че не съм пушил от стария.

Никога не съм слагал цигара в устата, но като дете събирах кутийки от безалкохолни и готини кутии от цигари, включително (ако не ме лъже паметта) синята плочка Ротманс и червено-кафявата на Дънхил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, даже залепяхме цигарените кутии и ставаха доста ефектни роботи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми цигара запалаих в 1-ви клас :D Как ме биха.... Но в 7-ми започнах да си ги купувам и си станах сериозен пушач. Пушех сериозно докато не направиха 1 кутия 1- 1.20 лв. От 15 години не пуша. И съм голям досадник на тема пушене, надушвам вонята от километър :D Често се чудя, какво съм намирал в цигарите. Пушачите не ми пречат, ако не са до мен. Всеки има право да избере как да съсипва здравето си. Аз съм избрал бирата :D

Редактирано от Typi_taratajki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз много си харесвам да пуша, даже в периода 2010-12 , докато бях безработен си събирах различни по марка, кутии безбандеролки,  харесва ми, мисля че още ги имам, ама не съм сигурен къде са, а едно време от цигарите на нашите и аз си бях налепил диван и масичка. Навремето по Нова телевизия един наш актьор правеше мебели от гипсобетонови тухли и аз реших да си ги правя от кутии...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.