Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.8t AGU Octavia 150кс


rambisimos

Recommended Posts

На времето е била страхотна като мернах темата аз проекта, за съжаление сега малко е окепазена. Иначе колата  и сега изглежда супер, за разхода хич да не ти дреме - 2-3лв на 100км нищо не са, кефи се на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия мотор, само че Комби, без да я ръчкам в София си ми харчи 12-13/100 бензин, като рядко качвам до 3000 оборота. За ГАЗ не съм засичал и не ми и дреме откакто я имам :D "Стар, икономичен безновнов мотор" в едно изречение няма как да се събере сякаш. Знам, че харчи по-малко на ГАЗ и това ми стига :D

Редактирано от green world
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия мотор, само че Комби, без да я ръчкам в София си ми харчи 12-13/100 бензин, като рядко качвам до 3000 оборота. За ГАЗ не съм засичал и не ми и дреме откакто я имам :D "Стар, икономичен безновнов мотор" в едно изречение няма как да се събере сякаш. Знам, че харчи по-малко на ГАЗ и това ми стига :D

Значи всичко си е точно и при мен колега. Благодаря за отговора, добро успокоение е това за мен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.