Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Температура на маслото 2.0 TDI, CR, DSG


Recommended Posts

Не знам, дали ще е полезно в темата, но моята за две години Фабия 2 на над 200000км, нищо не губи!

Каквото е нивото, това е! Надявам се все да е така,докато е моя!

Колега, най вероятно се филмираш прекалено!? След като антифриза ти в казанчето е с прозрачен цвят, не виждам проблем. Това е доказателство, че той няма допир с изгорели газове, масло и т.н.

Ако се губи, просто някъде тече, таи... по малко!

Да, филмирам се.

На Супърб-а ми за 4 години не е мръднало нивото на антифриза.

 

Пасат-а ми е нов и си следя контролните прибори. Температури и нива на течностите. При положение, че има отклонение търся причините. 

Не виждам нищо ненормално в това.

 

Дано си прав за антифриза и дано някъде капе, сълзи или се изпарява. Ще си покаже и ще се коригира. Правя дълги преходи с колата, понякога нощни преходи,  с малко дете. 

Не обичам изненади. Каквото може да се предвиди и коригира се прави навреме. Не чакам ножа да опре в кокала за да действам.Това е!

Редактирано от stanley
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.