Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за контректна обява


svenn1

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

замислил съм смяната на октавията с новия superb и една обява доста ми допадна (цена - екстри):

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522252076462662&slink=7w0ftr

 

Какво е вашето мнение и има ли неща от които трябва да се притеснявам за конкретната модификация 2.0TDI и скоростна кутия?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия "Praha" се появиха напоследък и все са от Франция, 190-ки дизел. Не знам какъв им е случая, вероятно някоя компания си подменя парка. Само да не са били таксита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие направо ме убихте :) :) :)

При това положение може и да не се разкарвам да я гледам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То нищо не пречи да я видиш, но е добре ако може да и видиш някаква история примерно в ЕТ дали ще излезе и тия километри дали реално са 150к или ще излезе, че е била на обслужване при 450к (преди 8 месеца примерно) :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно излиза 150км/д ако са километрите от обявата.Ако са 3 пъти повече както казва колегата най-вероятно е бившо такси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цената е прекалено примамлива, това е 2-3 годишна кола бъкана с екстри, на цена под 1/2 от магазинската.

 

Силно вероятно е да има нещо гнило и първосигналното е километрите. Което пък е относително лесно за проверка, кола на толкова години, няма как да няма сервизна история в официалните сервизи, защото е гаранционна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си търсех кола попаднах на бившо такси,предпазните колани бяха в изключително изтормозено състояние.Най добре да се провери автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда много наблъскана с екстри за такси. По бих се замислил, дали не е била от служебните, които спират само, з да си вземе шофера кафе и да мине през wc.

Иначе добре изглежда на снимките.

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда много наблъскана с екстри за такси. По бих се замислил, дали не е била от служебните, които спират само, з да си вземе шофера кафе и да мине през wc.

Иначе добре изглежда на снимките.

 

На мен ми мяза точно на Парижко такси, бяло бъкано с екстри  :sorry:

Не съм сигурен, но май тази обява седи от много време или качват едни и същи снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Praha,ниво на оборудване ли е?

Ми вероятно е нещо такова като за Франция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата е поне от месец и половина ... и на мен ми направи впечатление ... цената в началото беше малко над 35к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

благодаря ви за инфото. Говорих по телефона с продавача, но отказа да ми даде VIN на колата... Ще пропусна изобщо разходката до там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не пречи да идеш и да я покараш дори. А ВИН-а да го щракнеш и да я провериш след т’ва. За съжаление, подобни цени за такива автомобили предполагат нещо съмнително в цялата работа. Просто не се връзва да я продават на загуба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърб 3, с добър мотор и бъкан с екстри, горе долу на цената (с 3-4К отгоре) на читав Супърб 2...BIG NO NO.

Самият факт, че не дават VIN трябва да те накра въобще да забравиш за тази автокъща. Коли колкото искаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бивш шофьор на такси, та макар и само за година, да попитам какво толкова имате срещу бивши автомобили таксита? Още повече от "бяла" страна? Моето такси се поддържаше в идеално състояние, редовни смени на всичко необходимо, само качествени части. Вярно, че беше 1997-98 година и приходите бяха повече от добри, нощем колегата караше "мадами", а аз 3 пъти седмично ходех до Плевен и обратно с едни англичани, но да не мислите, че франсетата не са поддържали автомобила, докато го ползват? Гаранцията е изтекла и са го продали, при тамошните цени на таксиметровите услуги никой не кара едно Деу по 1 500 000 километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онази вечер на шише ракия попитах един приятел, който живее във Франция вече 10 години, какво знае за белите коли във Франция. Отговора беше: "сигурно е била Sociate" демек "служебна". Обикновено ги карат като за последно и като навъртят километри ги махат. Такситата можело да са всякакви цветове (поне в района на Лион) и следващия коментар беше: "по-добре такси, отколкото sociate". 

 

И аз съм на мнението на колегата Izolini, не е лошо ако е била такси. Лошото е, че не се знае дали само километри са връщали джамбазите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.