Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира


ID A

Recommended Posts

Гена, ти с тия 17ки си като Фабия Скаут! Мисля, че по пътеките до Копитото ще се добереш с малко желание!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търся колело!

Само кажи, кога да ти го докарам ако наистина си решил :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност към момента искам единствено да направя бартер - кола(ли) за еднопосочен билет до където и да е , само да е далеко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, да ти купя един билет до Малко Търново и да взимам.....пфффф ГоУфо? Може и за по-далеч, ама ще трябва да ми го дадеш с пълен резервоар ;-)

По темата: ще гледам да се довлека и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пропускам, имаме уговорка да посетим фестивала на Берковската духова музика, с други членове на клуба...

Редактирано от malkiq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък в Берковица на площада да се съберем. Витоша няма да се помести за една-две седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи ми пичоЖе, за неделя прогнозата упорито показва дъжд. Дали да не помислим да се съберем в събота, 8.9 въпреки че не е такава светла дата като 9.9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в събота не мога. Ако ще вали можем и за другата седмица да го отложим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността за дъжд е едва 60%. Да остане за неделя, а ако случайно вали тогава ще я отложим. Няма как да знаем какво точно ще е времето тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, прогнозата изглежда благоприятна. Стягайте се! За колегите които ще присъстват за първи път

 

https://goo.gl/maps/UM28HifjMdG2

 

От този паркинг тръгва черен път, който е в добро състояние, подминава се самотното дърво и на следващите (ако не се успя) ще сме ние. Снимката в по-горно ми мнение е от паркинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, нямате желание за сладка приказка и вкусна мръвка ли? Сутринта се разходих до мястото където се събираме обикновено на Бонсови поляни. Мястото е окосено, пътят през Горна баня е добре. Та да викнем за следващата неделя, на 9 септември една скара на поляна, на Бонсовите от 10 часа, до кой до когата иска.

 

IMG-20180831-WA0000.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носете си скари и въглища! Миналия път всеки разчиташе, че друг ще вземе и накрая се оказахме 20 човека с една скара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, добра среща се получи, макар и в малко намален състав. Просто съм изключил, че има четири почивни дни.post-508-0-37582200-1536519853_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.