Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Octavia 1-2003г,150кс,1.8T,L&K,LPG.


Recommended Posts

Продавам напълно обслужен автомобил,с няколко козметични забележки,на 260000км,закупуван е нов от Еуратек.Автомобила е моя собственост от 2012г.От тогава го експлоатирам с газов инжекцион Ловато,с тороидална бутилка.През последните две години при обслужването са подменени ангренажният ремък(комплект ролки на Contitech с водна помпа и обтегач) и многоклиновият ремък с ролки и обтегач(Contitech).Почти всичко по ходовата част е сменено.Всички флуиди на колата са сменявани по определеният им пробег.Последното обслужване на колата е през юни 2018,като всички неща са отбелязани в сервизната книжка.Всички дискове и накладки са Брембо.Летните гуми(205/55/16") са Dunlop Sport Bluresponce,като предните две съм закупил в средата на миналото лято.Зимните(195/65/15") са Continental Wintercontact TS850,с доста грайфер още и са монтирани на метални джанти.Колата е с фабричен ксенон,като крушките са сменени с чисто нови Osram D2S.Монтирал съм допълнително LED DRL.Има два ключа и аларма.Винетката е до края на януари 2019,гражданската-до 31.08.2019,прегледа е до края на юли 2019.AirBag-предни,ел.пакет с подгрев на огледала и седалки,светъл кожен салон,фарове за мъгла,бордкомпютър и др...

Цена-5500лв.

Колата се продава не защото и има нещо,а защото си купих нова Octavia.

Тел. за връзка-0899736784

Не се оправих нещо с качването на снимки тук,който иска да ги види ще трябва да му ги изпратя по Viber или да ми намери обявата в Cars.bg или Mobile.bg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.