Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер на джанти


alexander80

Recommended Posts

Имам две бързи въпросчета по темата с джантите, тъй като имам малко неясноти там :)
Като по-предвидлив човек, започнах от сега да мисля за зимни гуми, но ми се иска да са на отделни джанти. За момента съм си харесал нещо такова:

https://www.reifen-felgen.de/proline-wheels-cx300-6.5x16-et38-5x100-nb63.3-arctic-silver-8029534

 

Оригиналните джанти, с които дойде колата са с размери 7Jx16 ET46, докато тези са 6,5J (ширина в инчове предполагам?) и офсет 38. Ще имам ли някакви проблеми с тези размери? Другото питане ми е, имате ли някакво впечатление от този производител (Proline). Гледам, че са на българския пазар от доста време, но нямам никакви лични наблюдения за какво става дума 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.