Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 1U5 Elegance 4x4 1.9 TDI - Катастрофирал


mmihaylov

Recommended Posts

Добър ден, 

продавам не на части  ударен странично ( отдясно) Шкода Октавия 1U5 Elegance 4x4 1.9.TDI ( ATD - двигател)

 

https://imgur.com/a/dOWr0hj

 

Автомобилът има поражения само по купето - врати , калници колонка и много леко - таван

По геометрията според мен няма поражения защото след удара се прибрах от около 400 км с него и не съм забелязал разлика в управлението 

Двигателя е в много добо състояние - никога не ми е правил проблеми 

Турбото е профилактирано скоро 

Всичко по окачването е поддържано , халдекс  работи чудесно , спирачките са нови комплекти отзад ТРВ отпред Брембо

Авомобила е с всички екстри без кожа и пръскачки на фаровете 

Има печка Webasto  с програматор работеща чудесно

 

Качеството на снимките не  най-  доброто , но към момента не мога да я изкарам поради липса на акумулатор

Най добре е да се види на място в София , кв Яворов, По телефона ще обясня всичко каквото знам за автомобила 

 

Цена 2900 лв 

0885 553938 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Явно е вярно, че само продавача си знае какво му струва колата ...  :)

Приемам  всякакви оферти над 1600 лв за автомобила ,  след седмица заминава за  моргата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.