Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешно питане за преден мост за Octavia ?


strazhara

Recommended Posts

Здравейте

Навръщане от морето на авотмагистрала Хемус, малко преди Шумен на свечеряване ми се случи инцидент със забравен на пътя маслен крик с пета най-вероятно от ТИР. След удара с него за мой късмет се разминах само с пробит  и леко изкривен преден мост.  Успях да се прибера, но ще трябва да сменям предния мост(магарето).

Питането ми е предния мост(магарето) еднакво ли е с тези от голф 4 и има ли разлика дали е комби или бензин?

Ще съм благодарен ако ме насочите, че утре ще поръчвам, а за голфове части бол!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакво е с Голф 4. Предполагам няма разлика. Евентуално шестцилиндровия голф е с друго магаре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "strazhara" - Лелеее, доста кофти инцидент. Егати. Какво казаха за случая "КАТ" и Застрахователите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

Благодаря, взехме от голф4 1.9тди и тампони за магарето и така, ще се свалят носачите купихме и тампони и за тях. Утре се уговорих с един приятел и утре ще го мятаме, че нямам канал в къщи.

КАТ не сме викали, защото нямам КАСКО, а и при положение, че се движехме, за какво да ги викам.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Изпаднаха ми носачи, които са в по-добро състояние от моите и питането ми е дали имат ляв и десен? Точката, която оказва на коя страна да се монтира тампона отдолу или отгоре трябва да бъде?

Предварително, благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за плътните от ТТ. Значително се подобрява поведението, поне според мен. А и са един вид вечни. Друг вариант, макар и малко по-скъп, е пак плътни, но от полиуретан, само като се поставят, е добре да има доволно смазване, че да не се разскърцат :)

 

Иначе - при грешен монтаж на заводските задни тампони на предните носачи, при спиране се създава впечатлението от криви дискове, което вкарва филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.