Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ при избор на автомобил


easy rider

Recommended Posts

Здравейте, буквално от днес съм тук поради факта че искам да си сменя стария автомобил със Шкода :). Тъй като ще скачам от Пежо 307 sw 1,6hdi 110hps 2006г...буквално не знам какво как и защо да избера. Принципно най-общо се три-умя между Superb, octavia и octavia scout - всичките да са комби, да са с ръчни скорости да са след 2013 и да са под 120к км. Въпроса ми е какво да очаквам от дизела на шкода и какво от бензиновия двигател на тези модели - търся от 120hps нагоре. Нагледно в момента съм се спрял на 2 коли на бг пазара - едната superb 1,8 TSI 160 коня 2014г и другата superb - дизел 141 коня. Въпросите ми какво да очаквам от 2та мотора като приятни и лоши изненади и как стои финансовия въпрос с тривиалните занимавки около колата - масла филтри накладки съединител ходова част. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 TSI са проблемни мотори. От двата 2 TDI дизела е по-надеждният мотор стига да е със соленоидните дюзи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.