Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Батерия ключ


tribaleo

Recommended Posts

Здравейте, днес ми изписа "Моля сменете батерията на ключа!". Колата е на година и 8 месеца и се чудех дали батерията е в гаранция (до колкото съм чел тук гаранцията и е 2 години) и има ли смисъл да ходя до ЕТ или сам да си я сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерията струва 2лв, ако смяташ че изгубеното време ти струва по-малко отиди да ти я сменят  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ма е в гаранция :))

Тя и под 2 лв е ако питаш мене, ама некои хора са на принципа "шамар да е. аванта да е".

В тая връзка крушките /всички видове/ дали са гаранционни.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая връзка крушките /всички видове/ дали са гаранционни.

Имат 6 месеца гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш функция KESSY ;  Aз бих отишъл в ЕТ защото ако след време се окаже че ти е развален ключа, няма да можеш да претендираш.

Без функция KESSY батерията издържа най малко 4 години. А със KESSY батерията свършва за 2 години, най много един месец преминава. (знам го от личен опит, вчера смених батерията на резервния ключ, който не съм използвал от 2 години)

Чел съм из интернет че развален ключ изтощава батериято много бързо. В такъв случай имаш шанс да ти подменят ключа гаранционно.

Редактирано от Levcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ма е в гаранция :))

Тя и под 2 лв е ако питаш мене, ама некои хора са на принципа "шамар да е. аванта да е".

В тая връзка крушките /всички видове/ дали са гаранционни.

По принцип няма никаква аванта в което и да е, гаранцията е част от цената, която си платил за автомобила. Ако не си осъзнал досега в живота "аванта" няма. Иначе има и батерии по 40 стотинки, вече всеки си преценява каква да си сложи..аз си купих такава за 3.50. Относно темата за гаранцията - гаранцията е само на ключа, аз не отделих 30 мин да го проверят тъй като смятам, че нищо му няма - година и 8 месеца е напълно нормален живот за батерия на ключ с Kessy особено при моят начин на ползване. Редактирано от tribaleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Иначе има и батерии по 40 стотинки, вече всеки си преценява каква да си сложи..аз си купих такава за 3.50.

 

 

Това не е добър вариант определено!

Работим и с батерии и виждам статистиките!

В общи линии най скъпите батерии залежават по рафтовете - и често потенциала им е като на евтините!Тъй като има спор че ефтините пресни батерии са равни на скъпите застояли по потенциал!

Защото батерия акулулатор е консуматив - даже и да седи ей така пак си заминава!Ако ли пък е седяла в склад на студено зимата съвсем пък!

Аз лично бих препоръчал средно ниво средно качество средна цена :)

Ама и аз не си спазвам правилото..Все пак е стинки и целия труд - иди купи сложи - не си заслужава! А като ти трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали затова се гледа срока на батерията :)

Редактирано от tribaleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на Фабията фабричната батерия издържа около 8-10 месеца, после сложих една, която издържа горе долу пак толкова и сега с последната вече година и нещо кара. На старият ми Супърб също с kessy за 5 години съм сменил два пъти батерията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.