Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не пали при загрят двигател


Mitkodimi

Recommended Posts

Здравейте!

Колата е 1.9 105 БКС, имам проблем при паленето когато е загряла,появи се преди седмица,нещата се задълбочават,смених акомулатора за проба и горивния филтър,стартера е ремонтиран преди година,върти добре,стигам до 3 -4 пъти да въртя докато запали,получава се тресене,почти същото е когато се сменя г.филтър и трябва да завърти няколко пъти на стартер докато обезвъздуши,сякаш не достига гориво,дайте съвет колеги какво може да се направи или къде да я карам,живея София област,поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам първо да пробваш възможностите на Търсачката с ключова дума - "топъл старт".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BKC не съм видял с проблеми с топъл старт от картата. Но все пак виж Пепи да я изчете, комбинации всякакви....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема си остава,днес в местния сервиз проверихме стартер,алтернатор и акомулатор.Помпата в резеовара работи добре филтърчето и е чисто.При диагностиката вс е ок,дюзи са в стойностите,няма др грешки.

При топъл мотор 15 мин след като е бил угасен когато иска пали от рас имам случеи от 3-4 път въртене тогава пали.

При студен мотор пали без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава може би някое реле да прави проблеми или тази горивна карта.

 

Някой има ли кординати на pepino?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефон Пепино O888 9OO 96O. След 11ч всеки делник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го направи отново отвии горивния филтър и виж дали има нафта. Трябва да е догоре, въздух в системата е най честия проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си да прицъкваш на контакт няколко пъти преди да запалиш?

Колата нафта ли е или бензин, газ- не можах да се ориентирам на какво гориво е....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел 1.9,пробвах различни комбинаций,след проверката на помпата в резеовара малко се подобри паленето но има едно забавяне,горивния филтър е пълен догоре,сутрин при студен мотор пали от раз,забелязах че ИЗПУШИ еднократно,което нее нормално колата е на 250000км,не гори масло,изчаквам да изгоря нафтата и да сменя бензиностанцията но едва ли е от горивото,двапъти фулирам откакто започна да пали трудно при загрят двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни внимание на температурата, имах същият проблем. След смяна на температурен датчик се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тези теми, при мен се оправи след смяна на температурен датчик

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54048-температурата-играе/

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54095-топъл-старт/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерен е проблемът.

 

BKC не съм видял с проблеми с топъл старт от картата. Но все пак виж Пепи да я изчете, комбинации всякакви....

 

Направил съм много BKC-та, дори и с DSG, с проблемно палене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.