Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Fabia I за жената


Mqnkoff

Recommended Posts

Здравейте колеги, както става ясно от заглавието искам да купя кола на жената, че с една е много тегаво. Идеята е да не превишава 3000лв. Колата няма да се кара особено много (ще е градска) най-вече за къси разстояния. Гледам тая https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11540215239091334&slink=8kgk8z и се чудя дали е читава или е някой "боклучарник", а и си нямам и на идея за тоя двигател какви са отзивите. Ако може някой да даде мнение или да предложи нещо ще съм благодарен.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда много добре, мнението ми е на любител разбирач!

Единствено се сещам, ако нямаш опит да се довериш на майстор, ама истински...?!

Автомобилът е прекрасен, като за 3000лв. и 12 години на външен вид, нека само някой прегледа двигателя и окачването, въпреки че за тази цена, не може да се сваля с повече от 100 200лв?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре вземи sdi , 1.4 tdi не е от най-здравите,а тази е нов внос и вероятно не е на 200 к км

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих да я гледам и да малко по шумно работи, но явно е защото е 3 цилиндрова. Покарах я малко и от окачването не чух нищо притеснително. Била взета като бартер. Иначе като обслужване нз как са. А като цяло и аз търся 1.9 SDI или 1.9 TDI ама там са друга цифра за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.