Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нуждая се от спешна помощ с моята Октавия


Skodakrasi

Recommended Posts

Здравеите колеги колата е шкода октавия лорунс и клемент 2.0 tdi 2008 ситуацията е следната :

На село съм извън София ходих до магазина с колата и всичко беше нормално върнах се и колата не пожела да се заключи от дистанционното...заключих я с ключа като не обърнах голямо внимание...преди малко ми се наложи да излезна...отключих пак с ключа защото отново не пожела да се отключи с дистанционното но уви не мога да пъхна ключа в ключалката за да запаля :((( има нещо като палче което е излезнало и пречи. Моля ви кажете ми има ли начин да си тръгна с колата от тук или да викам пътна помощ. Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отде излиза тва палче , от ключа ли ? Разглоби и сглоби ключа . Отваря се така : натискаш копчето за да излезе пишката на ключа и на мястото където е лежала ще видиш процеп . Мушкаш плоска отвертка и я усукваш . Цък и си готов . После задното тяло се отваря с нокти на две и гледаш там кво става ...Има батерия и още нещо. Глей там - някоя тенекийка да не се е показала , после пак сглобяваш ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа 3 пъти го разглабях.... махах и акумолатора...палчето за което говоря е в ключалката на волана и пречи ключа да бъде пъхнат в ключалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ми се смеете ама все пак да кажа нещо : Ако е автоматик колата има защита в ключалката да не можеш да извадиш ключа ако не е на позиция Р скоростния лост ( така е на Ауди А4 2004 година). Та може да си извадил ключа някак си и лоста да не е на Р и сега да не можеш да го мушнеш поради тази причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.