Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с дисплей.

kvnedelchev

Recommended Posts

Здравейте колеги, от няколко дни и аз съм собственик на Шкода Октавия 2,2.0TDI,DSG,2007Г.Първите ми впечатления от колата са много добри, но днес се сблъсках и с първия проблем. Както си карам колата и започна да ми премигва дисплея на таблото,който е между оборотомера и скоростомер и показва моментното състояние на колата. След няколко премигвания и изгасна, нищо не показваше, след малко пак се показа, пак изчезна и така... Та искам да ви попитам, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или има решение на проблема, нека сподели. Благодаря,предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е известен подобен проблем, но за твой късмет имаш съгражданин, който много ги разбира таблата и дисплеите на Шкодите. Наско се казва. 0884980442 му беше телефона преди няколко години, когато съм му ползвал услугите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много прилича на проблем със студена спойка. При добро стечение на обстоятелствата се оправя с презапояване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този телефон вече не отговаря Наско.

Съжалявам. Разпитай кой оправя подобни неща във Стара Загора. Човека повече от 10 години с това се занимава. Табла, Автоелектроника, презапояване и ремонти. Като го намериш - сподели новия телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеци по-късно...

Колеги,това е номера на Наско-0884980422.Явно колегата stanley е объркал просто една цифра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.