Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Днес
  2. sando2

    Смях в залата :-)

  3. И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там
  4. k_garchev

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравейте, дали въпросният сервиз работи все още. И аз имам проблем с изхвърляне на антифриза през капачката.
  5. Вчера
  6. maxrpm

    Ежедневни приказки !

    Пичове , тея дни ми трябва някакво моторно масло отработено , дали някой има 1-2 литра ?
  7. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Другата седмица събота сутрин тръгвам за соколския, ако на някой му се пътува с мен
  8. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Чухме с Жоро, че никой няма да идва и го отложихме за следващата среща. Дано следващаия път се съберем повече хора.
  9. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
  10. Последната седмица
  11. Аз пък се мотах днес в твоя район
  12. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Някой, освен мен, ще идва ли утре?
  13. Честито! И да напредваме с материала! Аз от китари не разбирам. Само ще кажа,че дизайнът ми харесва! Прилича на Фендер Stratocaster. А те са ми любими. Бас също. Комбинацията е добра, щом и мненията за инструмента са положителни.
  14. Измита и готова за събора! Живи и здрави ще се видим там!
  15. Честито! Мненията в нета за този модел на Harley Benton са много добри.
  16. sando2

    Смях в залата :-)

    Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
  17. sando2

    Смях в залата :-)

  18. sando2

    Смях в залата :-)

    То за друго беше, че се обработва файла, много голем, но
  19. joro_kem

    Смях в залата :-)

    Всъщност е стария
  20. sando2

    Смях в залата :-)

    Новият вокал на
  21. Не съм .. сега съм на другия трябваше да и покажа де е ходила Баба
  22. Весело изкарване на всички, аз уви съм на бачкане
  23. Объркал си баирите. Това е Соколския манастир. Търси Узана
  24. Кога сме на парти
  25. Като гледам и времето ти се радва След малко палим и ние
  26. Здравейте, Скоро актуализирах приложението за разпознаване на пътни знаци от страницата на Сшкода и освен стандарното разпознаване на занаци и ограничения се появи и допълнителен "бийп" , който предупреждава за нещо не показва на таблото нищо а само звук, като изключа опцията за разпознаване на знаци изчезва, явно са свързани нещата.Но за какво сигнализира? Поздрави,
  27. С таз не бях идвал тук
  28. За "бързащите" на първия тунел посока Варна има тринога !
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.