Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Последния час
  2. joro-120L

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравей, Проблемът ти няма общо с темата, за да търсиш точно този сервиз. Търсили са загуба на антифриз, която е скрита. При теб симптомът е ясно изразен. Има надуване в охл. с-ма, или вкарване на компресия. Най-вероятно гарнитура на глава. Във всеки сервиз могат да го диагностицират и да направят ремонт. Тоест, не се свивай до един сервиз. А и темата е стара и едва ли ще получиш отговор. Успех!
  3. Аз се изкефих на макс и забравих да снимам. Все пак направих няколко снимки де. Децата, и не само се позабавляваха на полянката Естествено пропуснах да снимам барбекюто и хората около него Но пък успях да снимам някои от гостите на събора За съжаление, сърничката не се вижда никак добре
  4. Днес
  5. Izolini

    Ежедневни приказки !

    Той и Пепино има, но сигурно няма как да ти даде 1-2 литра, ще трябва да вземеш поне туба 20ка
  6. niki

    Ежедневни приказки !

    Имам 10тина. Пиши на лс.
  7. Вчера
  8. sando2

    Смях в залата :-)

  9. И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там
  10. k_garchev

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравейте, дали въпросният сервиз работи все още. И аз имам проблем с изхвърляне на антифриза през капачката.
  11. Последната седмица
  12. maxrpm

    Ежедневни приказки !

    Пичове , тея дни ми трябва някакво моторно масло отработено , дали някой има 1-2 литра ?
  13. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Другата седмица събота сутрин тръгвам за соколския, ако на някой му се пътува с мен
  14. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Чухме с Жоро, че никой няма да идва и го отложихме за следващата среща. Дано следващаия път се съберем повече хора.
  15. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
  16. Аз пък се мотах днес в твоя район
  17. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Някой, освен мен, ще идва ли утре?
  18. Честито! И да напредваме с материала! Аз от китари не разбирам. Само ще кажа,че дизайнът ми харесва! Прилича на Фендер Stratocaster. А те са ми любими. Бас също. Комбинацията е добра, щом и мненията за инструмента са положителни.
  19. Измита и готова за събора! Живи и здрави ще се видим там!
  20. Честито! Мненията в нета за този модел на Harley Benton са много добри.
  21. sando2

    Смях в залата :-)

    Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
  22. sando2

    Смях в залата :-)

  23. sando2

    Смях в залата :-)

    То за друго беше, че се обработва файла, много голем, но
  24. joro_kem

    Смях в залата :-)

    Всъщност е стария
  25. sando2

    Смях в залата :-)

    Новият вокал на
  26. Не съм .. сега съм на другия трябваше да и покажа де е ходила Баба
  27. Весело изкарване на всички, аз уви съм на бачкане
  28. Объркал си баирите. Това е Соколския манастир. Търси Узана
  29. Кога сме на парти
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.