Цялата активност
- Последния час
-
Предположих, че имате или ще намериш някой с аргонов апарат.
-
А относно прекрояването - мислех го, но алуминиевите заварки са ми слабо място. Нямам и апаратура. Не искам да я бастисам тази решетка, хубава е. Определено работата с неръждавейка на мен лично ми е по-лесна и мисля да започна с този вариант. Все пак ако не го измисля, ще я нарежа и тази решетка. Но само в краен случай
-
Релефна ще е задължително. Ще видя по кой точно метод ще го постигна, но няма да е плоска със сигурност.
-
Не знам дали ще й докараш релефа. Изпъкналостта. Мисля, така е по-красиво. Да не е плоска ламарина. Има ерове, където е рязана. Аз имам идея за прекрояване, свързване с аргонови заварки и заличаване на заварките, но тук е трудно да го обясня точно как ще стане. Ще се опитам - краищата се обръщат обратно/като същевременно се докарва и широчината/ и ще станат по извивката на стопа. Може и цялата лайстна да се обърне обратно. Отнема се едно ребро от височината и на негово място се заварява завършващият край. Разбира се, на място се преценява по-добре дали ще стане това или не.
- Днес
-
И е по-висока, и е по-издадена. Общо взето във всяка посока не отговаря. Ще споделям, разбира се, като започна работа. Първо ще е чертането и оразмеряването, после рязане с лазер от неръждаема ламарина. Това е общото между всичките варианти, които ми се въртят в главата. Нататък вече ще видим... може да е шлайфана и лъскава, може да е и матирана... ще има проби, и ще търся и релеф, така че ще е забавен процес
-
Не съобразих, че ще е по-дълга. Там няма стопове, които да я ограничават. Споделяй различните етапи, идеи и как се развиват нещата.
-
Аз на 6ти Септември 24 - едното кьоше. Ама ай ше говорим на маса
-
И аз живеех там. От 1981 до 1985, после с прекъсвания да края на 1998ма. На Хан Крум 28.
-
Правилно направи, като го изкоментира тук, аз съм убеден, че и други хора са на твоето мнение, дори донякъде и аз, определено е хубаво тази дискусия да си я има Няма да стане решетката от Шкода 100. Много е различна и е много по-голяма във всички посоки. Ако тръгна да я режа само ще я бастисам, ще стане грозно, затова няма да я пипам: Връщам се на варианта да си правя сам, преди няколко дни започнах да го мисля, имам вече някакви идеи и като ми остане време ще премина към реализация. п.п. тук се вижда, че фолирах светлината за номера. По-добре седи така, а и няма да изгори с времето.
-
Eeeeee , жалко ... Къде работеше бе шматка?
-
Много просто. Щот никога не съм работил в Технополис
-
Абе , Мише , ти така и така си работил в Техополис , пък и си добър човек, що не качиш в самолета един хладилник ...
-
Нашите приятели , любители на хапването , имат нов епизод .. Oператорчето пак знае къде да снима...
-
Точно до Камино на Пейо е.
-
Добре. В случая не се изразих правилно. Да се чете - Моето мнение няма да ти повлияе. Този пост можеше и да не го пиша и да ти кажа мнението си, като се видим. Исках да се обоснова защо съм реагирал с "харесване". За тези и др. неща нямам нищо против. Задната лайстна разбрах, че е от Шкода 100. Върши ли работа. Ще стане ли.
-
Ха, стария ми квартал. Не съм ходил там от 15 години поне #FeelingExcited.
-
Цъкни на линка в първия пост в темата.
-
Всяко мнение има значение, Жоре, твоето особено винаги! Идеята на тази кола е да е градска. Оттам идват всичките подобрения - климатик, ел. стъкла, медията. За един градски автомобил аз лично вече не мога да си представя да седна зад волана и Waze да не ми се появи пред очите. Изключително удобно е, особено в градски условия. Камерата също е от значение. Идеята на тази кола е да се кара, настоящата, която в момента върши тази работа - Голфа, за една година има навъртяни близо 35 000 км, смятам Биляна някой ден да я замести и да върши нейната работа. Оттам изхождам за тези екстри. Иначе да, прав си - определено мога и без медията. Мога и без климатика, определено мога и без ел. стъклата. За камерата няма и да коментирам, тя е най-излишна от всички екстри. Най-хубавото е, че в цялата работа няма нито грам обезобразяване на самото табло, и за нула време става фабрично. Това в случай, че колата не е ежедневна. Иначе то е ясно, че стои като подарена. То няма как да е иначе, това табло няма нищо общо с модерните идеи за екрани и тъчскрини. Колкото и да е неподходяща,за момента съм избрал точно тази медия, най-вече заради хардуерните бутони. Има и други варианти, но с тъчскрийн, което е адски неудобно. Има и с други форми - малко по-заоблени, би стояло доста по-добре и изчистено. Но те пък нямат хардуерни бутони, което е неудобство. Хубавото тук е, че дори и да реша в някакъв момент да сменя конкретната медия, винаги мога да избера по-подходяща и дори да седи по-красиво (доколкото е възможно). Така или иначе напасването към таблото вече е измислено и реализирано, какво ще сложа в дупката вече става подробност. Тази конкретна медия съм я тествал и карал с нея в Джетата, супер бърза и удобна за работа е. Да, грозно е, но в случая бих казал, че е необходимото зло. Качвам се, вътря ключа и на десетата секунда на екрана ми излиза навигацията с натовареността на трафика в реално време, и веднага ми тръгва музиката, или аудио книгата. На ден в кола провеждам понякога над 20 разговора, което автомоатично прави блутуут функцията приоритет, а тук се управлява елементарно и мога да си говоря и набирам спокойно, без да отделям внимание от пътя.
-
Иво, знам че си го решил и мнението ми няма значение. Тази медия не ми харасва. Няма място в тази кола. Не пасва. Стои, като подарена. Нямам нищо против останалите екстри, които си замислил, но те ще са много дискретни. Няма да се виждат. Само с допълнителни ключове. Сложи си един радиоапарат долу, където му е мястото и си върни ключовете където са били. За мен, присъствието на каквато и да е медия на това табло е кич. Сигурен съм, че и без нея можеш да се справиш. Получаваш едно одобрение на поста от мен, за цялостно старание и изпипване на нещата. Също и за работещо въображение.
-
Неофит Рилски 72 , тук се събират Кировците... https://www.google.co.uk/maps/place/Halbite+Beer+Hall/@42.6897024,23.3247364,17z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x40aa850cdfd14b59:0x60c8a511957e7094!8m2!3d42.6897024!4d23.3247364!16s%2Fg%2F1tcw6p9v?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDcxNS4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
-
В тая връзка, имаше и коментари за Сайнц и Уилиамс. А Ауди са вече с 10 точки.
-
Ако е на 5те кьошета беше точно зад спирката на трамваите ако не бъркам ,бъркам там е 5те кьошета
-
C2H5OH started following Бирария "Халбите" - 17ти август, 20:00часа
-
Дайте и координати, че като я цъкнах в Гугъл мапс ми излезе в Поморие Не съм я посещавал тая бирария.
-
Не е сигурно , @Mishelle често забравя пратих му SMS ...
-
Заглавието на темата и първия пост са редактирани. Засеге се очертава: @PRR @maxrpm @Izolini @C2H5OH @Mirrko @Mishelle ? @ID A @Logrus Мисля, че още е рано за резервация, та не се стеснявайте да се плюскате




