Цялата активност
- Последния час
-
Miri changed their profile photo
-
Едно време бяха модерни едни лентички с надпис "Антистатик". А цистерните с гориво влачеха синджир по земята. Един вид заземяване на шасито. Това ще ти реши проблема.
-
Miri started following Стъкла, управление,не работи Поръчка на щори/сенници от Полски сайт
-
Хммм ,аз като съм с ветробрани дали ще станат горкото уплътнение отгоре на прозореца
-
предполагам,защото иначе постоянно щеше да ме бие ток от вратата
-
Няма общо/зависимост.
- Днес
-
Най-вероятно,но странното е че ме прасна ток като спряха да работят и сега пак като проработиха
-
Това е статично електричество. С неподходящи дрехи си. Нещо си се наелектризирал. Провери кабелите в гофрето на шофьорската врата.
-
Това е марката на тонколоните ми. S-90B и S-90D Заспа от първия път. Нямаше нужда от корекции и напасване на ябълката.
-
staso се регистрира във форума
-
Май е кабел,че сега ме изплющя ток от рамката на вратата
-
Прекъснати кабели в гофрето между вратата и купето или пък самата платка под бутоните.
-
- Влюбих се в една безумно красива мацка? - Уточни. - Какво? - Безумно красива или без ум, но красива?
-
Ааа, надявам се да си послушал истинско пиано вкъщи, малко да си настроиш слуха и Радиотехниките.. Страхотен бъдещ шкодаджия виждам на фотото и много се радвам!
-
Здравейте колеги, От какво може да не работи управлението на стъклата от шофьорската врата,на всички други си работят
-
Има такава вероятност. Бъдещето ще покаже. А и там съм почти сигурен, че ще е единствена. Досега не съм видял нито една задномоторна по пътищата. А са ценители на ретро автомобилите и се виждат често лъснати, перфектни атрактивни автомобили. То май не е имало внос там и не са особено популярни, както в другите западни държави. Напр. Англия, Германия, Холандия ... Пепи/SKODA 105 RS/ периодично ми напомня, че е първи в списъка с желаещи, ако реша да я продавам някой ден. И след като Десислав спомена "внучета", вече ми дойде кураж да ви представя една снимка на щастливия дядо и причината да бъда с двете коли на срещата в Първенец.
-
Не е късно. Ще изчакам, да речем след Гергьовден ще направя поръчката, пък ако се включат и други, добре дошло.
-
Според мен - не се надявай много.. Аз я виждам завещана на внучета и карана нейде по швейцарските алпийски завои.. А по темата - много се радвам да видя колата отново обгрижена и в пълна кондиция за сезона! Браво на Иво за съдействието! Поздрави!
- Вчера
-
На мен ми харесват, присъединявам се към общата поръчка. В случай, че не е късно вече?
-
Да изкара още 15-20 години, пък после ще му мислим
-
На 01.01.2000год в 00:00часа , Фабията ми е имала проблем ... 1 Fault Found: 16825 - EVAP Emission Control Sys P0441 - 000 - Incorrect Flow - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 0 Reset counter: 4 Mileage: 0 km Time Indication: 0 Date: 2000.01.01 Time: 00:00:00 Freeze Frame: Bin. Bits: 00000000 Load: 26.9 % Lambda: -2.0 % Speed: 0.0 km/h Temperature: 96.0 C Absolute Pres.: 306.0 mbar RPM: 774 /min Readiness: 0000 0000
-
От същото St Germain - What's New (1996 Official Audio - F Communications).mp4
-
Старите само им лепят стикери и се надяват собствениците да се погрижат, а те я са живи, я не. Или пък въобще не разбират, че трябва да си поемат отговорността, но от общината избягват да ги събират, защото от тях пари няма да изкарат и си остават само със стикерите.
-
Топчето + 1 бр. бонус за резерва, пристигнаха на домашния ми адрес. Иво ги донесе, прибирайки се от работа, към 17:30. Имах време за монтаж, но някой друг ден ще е. Просто да ви кажа, че си удържа на думата. Лостът вече изглежда така:
-
Радвам се и благодаря и на двама ви, че се стараете да се влагат качествени части в бъдещата ми 120ка Жорка, благодаря, че я докара на Първенец, усещаше се липсата й на предишната среща.