Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Последния час
  2. joro-120L

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    За София, тези два сервиза имат добро име и доверие във форума. 0888 900 960
  3. k_garchev

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    5 сервиза обиколих и нищо. Два пъти мерене на газове и отрицателни. Маркучите са меки. В темата чета, че сервиза поне обръщат внимание. Не знам къде вече да я закарам. Всички казват или ЕГР или глава или кулер в колектора. Никой не ми казва нещо категорично от което да започна. Автомобила е Пасат Б8 2.0ТДИ 190кс на 260000км
  4. Днес
  5. joro-120L

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравей, Проблемът ти няма общо с темата, за да търсиш точно този сервиз. Търсили са загуба на антифриз, която е скрита. При теб симптомът е ясно изразен. Има надуване в охл. с-ма, или вкарване на компресия. Най-вероятно гарнитура на глава. Ако е Пасата от "гараж" е сравнително нова кола и му е рано за гарнитура. Не знам. Във всеки сервиз могат да го диагностицират и да направят ремонт. Има начини и да проверят за наличие на газове в охл. с-ма. Тоест, не се свивай до един сервиз. А и темата е стара и едва ли ще получиш отговор. Успех!
  6. Аз се изкефих на макс и забравих да снимам. Все пак направих няколко снимки де. Децата, и не само се позабавляваха на полянката Естествено пропуснах да снимам барбекюто и хората около него Но пък успях да снимам някои от гостите на събора За съжаление, сърничката не се вижда никак добре
  7. Izolini

    Ежедневни приказки !

    Той и Пепино има, но сигурно няма как да ти даде 1-2 литра, ще трябва да вземеш поне туба 20ка
  8. niki

    Ежедневни приказки !

    Имам 10тина. Пиши на лс.
  9. Вчера
  10. sando2

    Смях в залата :-)

  11. И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там
  12. k_garchev

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравейте, дали въпросният сервиз работи все още. И аз имам проблем с изхвърляне на антифриза през капачката.
  13. Последната седмица
  14. maxrpm

    Ежедневни приказки !

    Пичове , тея дни ми трябва някакво моторно масло отработено , дали някой има 1-2 литра ?
  15. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Другата седмица събота сутрин тръгвам за соколския, ако на някой му се пътува с мен
  16. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Чухме с Жоро, че никой няма да идва и го отложихме за следващата среща. Дано следващаия път се съберем повече хора.
  17. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
  18. Аз пък се мотах днес в твоя район
  19. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Някой, освен мен, ще идва ли утре?
  20. Честито! И да напредваме с материала! Аз от китари не разбирам. Само ще кажа,че дизайнът ми харесва! Прилича на Фендер Stratocaster. А те са ми любими. Бас също. Комбинацията е добра, щом и мненията за инструмента са положителни.
  21. Измита и готова за събора! Живи и здрави ще се видим там!
  22. Честито! Мненията в нета за този модел на Harley Benton са много добри.
  23. sando2

    Смях в залата :-)

    Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
  24. sando2

    Смях в залата :-)

  25. sando2

    Смях в залата :-)

    То за друго беше, че се обработва файла, много голем, но
  26. joro_kem

    Смях в залата :-)

    Всъщност е стария
  27. sando2

    Смях в залата :-)

    Новият вокал на
  28. Не съм .. сега съм на другия трябваше да и покажа де е ходила Баба
  29. Весело изкарване на всички, аз уви съм на бачкане
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.