Цялата активност
- Последния час
-
Брех, късмета, въпреки, че се усмихна на лекето (трафика за Пиастри), не беше достатъчен и прогнозата ми не се сбъдна! Браво на Пиастри! Направи чудеса, особено в трафика в края на най-важната обиколка. Лекто ... ами кара Притеснението ми е, че утре просто ще избута Пиастри, предвид опциите за изпреварване на тази писта. Дано не съм прав де. Ръсел - чудесно каране, а и браво на екипа за избора на гуми! Норис - не се става шампион с този манталитет. Алонсо - пак чудеса от нищото. Магари ... май по-добре да не коментирам. Няма скорост, няма стратегия, няма мисъл, няма шанс... Уилямс са ми изненада, само не разбрах защо не пробваха и те със средните гуми. И да видим утре. Както писах - очаквам лекето да се прояви, а опциите за изпреварване не са кой знае колко много.
-
Избирате символа @ и веднага след това ник-а - Pepino и готово - @Pepino. А има и вайбър, там можете да му пишете за проблема си.
-
Q1 - два червени флага. В задачата се пита - колко ще стигнат до Q3
- Днес
-
Не исках да ти отнемам гръмката слава. Пък и нали требе да свършиш някаква работа, все пак. Аз само те стимулирам.
-
Гледайки разликите от третата тренировка очаквам лекето на първо място с двата Макларъна след него. Нататъка ще е рулетка. Предвид конфигурацията на пистата очаквам, че в самото състезание, ако оцелеят на първия завой де, Макларъните да нямат проблеми. Но да видим.
-
А ти не си .. вместо да го пльоснеш , ма караш аз да са аба ... ЦЪК
-
Не ми е удобно да му звъня, а не зная как да го отбележа....
-
В Еуратек също има кори за подобни случаи, за по 124 лева. @The Best Forman,успех с търсенето, че това дето ти го пратих, е от 21.08.23г. Мързеливец.
- 4 мнения
-
- 1
-
-
Хубаво е или да му звъннете или да го отбележите тук, за да види все пак...@Pepino
-
Предполагам е много зает, но се надявам да погледне и да даде насока. Аз от това което четох и се рових стигнах до клапана на подкачващата помпа, който понякога пропадал. Но не съм специалист в тази сфера и всичко се базира на логика и погледнато оттук оттам. Благодаря за включването!
-
Май само Pepino има капацитета да я коментира.
-
Ще потърся из вайбъра , колегата Русенско варено ми беше пращал линк към афтърмаркет кори срещу скромна сума и ще ги сложа в темата .. инак до ФЛ (2018) нямат кори под купето.
-
Благодаря за пожеланията
-
Честито! Със здраве да си я карате и да служи вярно и безпроблемно.
-
И от мен един ... всъщност, два дуета. Бях затруднен в избора кой да отпадне.
-
JORDITO started following Андроид на мястото на Суинг медията?
-
То на хартия в Али всичко изглежда чудесно Иначе, ето така става.
- 4 мнения
-
- 3
-
-
Здравейте, притежатели на това сладко комби. Имам модел преди фейслифта произведен 2018г. Колата няма кори под купето. Модела има ли такива? Допълнително ли се поръчват?
-
Няма ли все пак някой запознат да коментира горната таблица във връзка със труден студен старт?
-
Шкода Fabia 3 Edition TSI 90 кс
The Best Forman отговори на sando2's тема в Представете своя автомобил
Честито и от мен , много безавариини километри! Таз тема май ще трябва да я прекръстим на "Колите на sando2" -
Честито и от мен. Със здраве и усмивки да се кара!
- Вчера
-
https://youtu.be/QzmMB8dTwGs?si=a58p22pv3_PtqE5v
-
Това е един от моделите към които съм се ориентирал I just found this on AliExpress: BGN919.89 | 12.3" IPS 6+128GB Android 12 Auto Radio For Skoda Superb 3 2015-2019 Car Multimedia Video Player 2 Din GPS Navigation Head Unit https://a.aliexpress.com/_EwLBOHo
-
Аз съм там.
-
Честито! Със здраве и безаварийно!
-
Благодарско, колеги.