Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Последния час
  2. Днес
  3. krasipask

    Фаворит любимец

    Снимките
  4. krasipask

    Фаворит любимец

    Не съм писал отдавна! Вчера пуснах във Фейсбук групата една обява за тази дреболийка(от снимката). Там нали всеки купува\продава-ама никой не намери. Тази скобичка придържа горната част на предните калобрани. Въобще не ми се занимаваше, но се принудих да я направя, все пак предните калобрани са мн. добра екстра. Не искам да ги губя! Поздрави!
  5. Вчера
  6. Тия - последните, са от Фолксваген форума. Освен Кафер-и, има и един Фокс
  7. Ето няколко снимки и от мен! Очаквах да сме доста повече коли, на фона на последните няколко срещи и събори, но...
  8. joro-120L

    Смях в залата :-)

  9. maxrpm

    Ежедневни приказки !

    пиши ми пак , че викам да си почистя кутията и затрих всичко живо , без да искам ...
  10. maxrpm

    Ежедневни приказки !

    Драснах ти!
  11. joro-120L

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    За София, тези два сервиза имат добро име и доверие във форума. 0888 900 960
  12. k_garchev

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    5 сервиза обиколих и нищо. Два пъти мерене на газове и отрицателни. Маркучите са меки. В темата чета, че сервиза поне обръщат внимание. Не знам къде вече да я закарам. Всички казват или ЕГР или глава или кулер в колектора. Никой не ми казва нещо категорично от което да започна. Автомобила е Пасат Б8 2.0ТДИ 190кс на 260000км
  13. joro-120L

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравей, Проблемът ти няма общо с темата, за да търсиш точно този сервиз. Търсили са загуба на антифриз, която е скрита. При теб симптомът е ясно изразен. Има надуване в охл. с-ма, или вкарване на компресия. Най-вероятно гарнитура на глава. Ако е Пасата от "гараж" е сравнително нова кола и му е рано за гарнитура. Не знам. Във всеки сервиз могат да го диагностицират и да направят ремонт. Има начини и да проверят за наличие на газове в охл. с-ма. Тоест, не се свивай до един сервиз. А и темата е стара и едва ли ще получиш отговор. Успех!
  14. Аз се изкефих на макс и забравих да снимам. Все пак направих няколко снимки де. Децата, и не само се позабавляваха на полянката Естествено пропуснах да снимам барбекюто и хората около него Но пък успях да снимам някои от гостите на събора За съжаление, сърничката не се вижда никак добре
  15. Izolini

    Ежедневни приказки !

    Той и Пепино има, но сигурно няма как да ти даде 1-2 литра, ще трябва да вземеш поне туба 20ка
  16. niki

    Ежедневни приказки !

    Имам 10тина. Пиши на лс.
  17. Последната седмица
  18. sando2

    Смях в залата :-)

  19. И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там
  20. k_garchev

    Кошмар: Загуба на антифриз 2.0 tdi 184kс VRS

    Здравейте, дали въпросният сервиз работи все още. И аз имам проблем с изхвърляне на антифриза през капачката.
  21. maxrpm

    Ежедневни приказки !

    Пичове , тея дни ми трябва някакво моторно масло отработено , дали някой има 1-2 литра ?
  22. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Другата седмица събота сутрин тръгвам за соколския, ако на някой му се пътува с мен
  23. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Чухме с Жоро, че никой няма да идва и го отложихме за следващата среща. Дано следващаия път се съберем повече хора.
  24. Rosen Raychev

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
  25. Аз пък се мотах днес в твоя район
  26. Атанас

    Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив

    Някой, освен мен, ще идва ли утре?
  27. Честито! И да напредваме с материала! Аз от китари не разбирам. Само ще кажа,че дизайнът ми харесва! Прилича на Фендер Stratocaster. А те са ми любими. Бас също. Комбинацията е добра, щом и мненията за инструмента са положителни.
  28. Измита и готова за събора! Живи и здрави ще се видим там!
  29. Честито! Мненията в нета за този модел на Harley Benton са много добри.
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.